Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen zenét válasszak? (Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stewie200 kérdése:

Milyen zenét válasszak? (Első évfordulós "ajándék")

Figyelt kérdés
Barátnőmet szeretném meglepni többek közt egy 3-4perces kisfilmmel az első évfordulónk alkalmából. Főleg képek, meg 1-2 rövid video lesz benne. Milyen zenét ajánlanátok alá? Amin talán meghatódik kicsit :)? Ötleteket kérek!! Normális válasz = zöld kéz :)

2017. szept. 28. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Oroszlánkirály "Can you feel the love tonight?" száma szerintem tökéletes. Az exem is erre a zenére csinált videót, amin összevágott képek voltak rólunk, meg néha ő is szerepelt benne videó formájában. Amikor átadta, teljesen meghatódtam, és amíg együtt voltunk, rengetegszer visszanéztem, amikor rossz kedvem volt. Mindig felvidított. :) Szívesen elküldeném, hogy inspirálódj, de sajnos már kitöröltem.

21N

2017. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Slayer: Reign in blood. Vidám, pörgős, engem mindig feldob, szerintem pazar lenne.
2017. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Két teljesen más stílust használtam és bevált:

[link]

[link]

2017. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Belga-szerelmes vagyok

31/F

2017. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!