Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Már 2éve nem vagyunk együtt a gyerekem apjával.. Ő hibázott félre lépegetett.. Titkolta nagyon sokáig majd be vallotta annó és mondtam,hogy akkor vége.. Nem tudja miért tette de meg tette.. Körülbelül 5-6 hónapja mindig jön azzal,hogy kezdjük újra nélkülem nem tudja el képzelni az életét. Meg változott. Szeret.. Bla bla bla..

Szerintetek érezne irántam valamit? Köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 29. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Persze, téged szeret, mást meg dug. Meg van az egyensúly :)
2017. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Fèlrelèpegetett, sokáig titkolózott..


Akkor sem szeretett már, csak jó volt, hogy van egy biztos pont mögötte. Vacsi, tiszta otthon, könnyen kapható kielègülès, jó asszonyka, aki neveli a gyerekèt.


Mmi változott az elmúlt időben, mitől lenne más?

Persze, ő ezt mondja, de a fenti " jó èletèrt" ki nem hazudná le a csillagokat?

Persze, lehet, hogy tèvedek.


A te döntèsed, hogy vállalod- e a kockázatot, hogy ismèt olyan lesz, mint règen.

2017. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
En azt gondolom, hogy azt csinald, ami neked jo.
2017. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet megbánta és megváltozott. Te ismered őt jobban.
2017. szept. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem a nagyszüleim hogy éltek együtt úgy 60 évet és neveltek fel három gyereket normális felnőtt emberekké, hogy papámnak tucatnyi szeretője volt. (egyszerre mindig egy és havi szinten párszor találkozott vele + mindig a család volt az első, sosem hagyott ki esti mesét sem pina miatt és anyagilag-érzelmileg mindig velük volt)
2017. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
már akkor se érzett mikor félredugott,különben nem alázott volna meg.naivka.
2017. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Elég nagy probléma hogy még mindig hinnél neki....
2017. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

#5 valószínűleg azèrt, mert akkoriban a mamád, ha borítja az asztalt, mehetett volna a híd alá.


A nők 70-100 ève mèg igenis tűrtek az ilyen megalázó kapcsolatokban, mivel tulajdon, vègzettsèg nèlkül mi mást tehettek volna?

2017. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van..!! Az ilyen mennyen a francba! Köszönöm a válaszokat!!
2017. szept. 29. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy te még hiszel neki ezek után. Nem hiszem, hogy akármit is érezne irántad. Nem hallottam olyan férfiról aki egyszer félrelépett, hogy ne tette volna meg többször is. Gondolom már egyedül érzi magát és az alkalmi kapcsolatai nem felelnek meg egy új családalapításhoz.

Szerintem legbelül teis tudod, hogy csak azért kellenél neki mert már nincs más neki.

Sajnálom ami veled történt.

2017. szept. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!