Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mit gondolnátok/gondoltok egy olyan lányról aki éveken át képtelen beleszeretni másba és éveket vár egy srácra minden téren? A srácon nem lehet kiigazodni, én meg már nem tudom hogy ez normális dolog-e vagy már én kattantam be.

24/L



2017. szept. 1. 23:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem időpocsékolás.
2017. szept. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Éveket várni? Azért az durva, sajnos nem örökké élünk, hogy ennyi időt pazaroljak el az életemből. Férfiként én biztos nem várnék egy nőre ennyit.
2017. szept. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
te kattantál be...
2017. szept. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bekattantál.
2017. szept. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne is akarj kiigazodni rajta. Taszítsd el magadtól, és keress egy sokkal jobbat. Itt az ideje. 21/N
2017. szept. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon vonzó a hozzállásod, ez a ragaszkodás mindenképpen nagyon pozitív, főleg az, hogy elkötelezett vagy.


Az, hogy hiábavaló, és éveket emészt fel az más kérdés, az tényleg nem jó. De ebből azt látom, hogy ilyen ragaszkodó lennél párkapcsolatban is, és az nagyon megnyugtató tulajdonság.

39F

2017. szept. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hol is van egész pontosan ez a Minden tér?

Ha megéri várni, amit csak te érzel, csak te tudsz, akkor miért is ne. Sosem könnyű az út az igazán jó dolgokhoz.

2017. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ragaszkodó vagy. Inkább ilyen legyél mint minden hónapban mással szórakozgass. Viszont örökké ne várj rá, mert nincs értelme, ha neki nem kellessz, illetve ha egyáltalán nem szeret.
2017. szept. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szimpi vagy. Csak annyit mondok.
2017. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,amint lesz időm kezeltetem magam ^^ próbáltam már elfelejteni és engedni mások közeledését de mindig az lett a vége hogy illedelmesen elküldtem mindet......ha nem keresem egy idő után ő keres,így nehéz elfelejteni...minden tér alatt minden teret értek,mióta ismerem őt senkit nem engedtem közel magamhoz mert őt szeretem,nekem Ő kell!!!=(
2017. szept. 3. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!