Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent, ha azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha azt mondja egy pasi: nem voltam IGAZÁN szerelmes?

Figyelt kérdés

Most vagy szerelmes valaki,vagy nem...

Még hogy igazán..



2017. szept. 30. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt jelenti hogy még magát sem tudja hova rakni az életben. Nekem is van egy ilyen ismerősöm,akinek egyik napról a másikra képesek változni az érzései a párját illetően. Borzalmas lehet egy ilyen emberrel élni,semmi határozottság nincs benne,nincsenek párkapcsolati céljai csak teng leng mint egy barom. Nincs önbecsülése,egy üres lény.
2017. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez csak egy kifogás, a valódi okokat nem akarja az orrodra kötni. Igazad van, a szerelem vagy van vagy nincs, a kettő között nincsenek fokozatok.
2017. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
75%
Nekem volt egy lány az életemben akit mindennél jobban szerettem a világon és volt több lány is akit szerettem. Gondolom valami hasonlót jelenthet az "igazán" ebben az esetben.
2017. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelem nem kétállapotú rendszerben van, hogy vagy van, vagy nincs, hanem a mértéke lehet egy széles spektrumú skála. Valakibe valamikor jobban, valamikor pedig kevésbé. A "nem igazán" valószínűleg azt jelenti, hogy ugyan voltak érzelmei feléd, de nem annyira sok.
2017. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És nem lehet,hogy ez csak egy "szófordulat"?

2017. szept. 30. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Teljesen mindegy, hogy a te buksidban minek nevezed.

Hogy nem szerelmes egyáltalán, vagy nem ELÉGGÉ.


A lényege az, hogy nem érez úgy, ahogy kellene, nem szerelmes. Vagy egyáltalán nem, vagy szeret(szeretetből), de ennyi a max.


Miért kell rugózni a szavakon? Számomra egyértelmű, mit jelent, hogy ha valaki azt mondja, nem igazán szerelmes.

Magadra lefordíthatod úgy is, hogy NEM szerelmes.

2017. okt. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló tökéletesen leírta.
2017. okt. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A lényeg ugyanaz marad:nem kellesz neki,mert nem téged keresett.Nyilvánvalóan nem szerelmes.
2017. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!