Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pszihopata pasi eltudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszihopata pasi eltudja játszani fél évig hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
A volt pasimrol van szo. Ami a pszihopatakra jellemzőek azoknak szinte az egésze vonatkozik rá. Sosem veszekedtünk, viszont nem szerettem vele beszélgetni mert kicsit lekezelő volt. Rengetegszer mondta hogy szeret, túl sokszor. Egy honap utan mar arrol beszelt hogy hol akar házat venni velem. Az utolso napokig mondta hogy szeret, viszont az utsó par hetbe sokszor nem beszelt velem szépen. Aztán a szakitaskor azt mondta hogy elakar menni külföldre es azert szakit. Azota se ment ki.
2017. febr. 23. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát, ebből még az önjelölt fotelpszichológusok sem mondják meg, hogy pszichopata.

Amúgy a válasz; persze, egy pszichopata simán el tudja játszani, hogy vannak érzései, nemhogy fél évig, de akár egy életen át is. Neki ezt nagyon meg kell tanulnia, a társadalomba való beilleszkedés alapvető feltétele, kvázi életfeltétel.

2017. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ők tudják a legjobban eljátszani, bármeddig.
2017. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszihopata pasi eltudja játszani fél évig hogy szerelmes.
2017. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, akár 10 évig is....
2017. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Szergej55 ***** válasza:
Ha nagyon akarja, évekig is. Általában eléggé átlátszó módon operálnak, ha az ember feje kitisztult, könnyebben átlát a trükkjeiken.
2017. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát elme szakértői véleményt láttál? 😀 Jah hát el tudja, meg lehet komolyan is gondolja annak ellenére,hogy pszichopata... Vagy antiszociális szociopata.... De nem vok én se elme szakértő😁 én egy ilyen emberrel élek... Akinek van erről papír de teljesen ép elmélyü, átlagon felüli iQ-val.. de ez komoly. Egyébként nehéz dolog... De szerinte én nárcisztikus személyiség zavarral küzdök, de ha utánna nézünk akkor ezt minden második emberre mondhatnánk,vagy? Szóval kérdezek is ... 😁 Ő egyébként dr. Ügyvéd, mérnök, tudós stb... (Annak képzeli magát, vagyis nem szó szerint,csak mindenhez tud mit szólni, okosat,néha szélsőséges nézetekkel.. és én szoktam ezt rá mondani..😂😂.Lexikális tudású. Huuuu ma is kikészültem...😂 De hát a szerelem nem válogat 😍
2017. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
És még nem írtam a néha túlzott,vagy 0 empátiát... ez jellemző rá, legalábbis amit én latok.. És a többi ami az ilyen emberekre jellemző 😑😘😁😁 előző vtam
2017. febr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szoval akkor attol hogy pszihopata valaki attol lehet szerelmes, szerezhet egy nőt?
2017. febr. 23. 23:51
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet szerelmes hanem eljátssza, és mivel tökéletes manipulátorok bármelyik nőt meg tudják szerezni.
2017. febr. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem lehet szerelmes. A pszichopata nem a baltás gyilkost jelenti a régi horrorfilmekből, hanem lebutítva annyit jelent: érzelmek nélküli ember. Se pozitív, se negatív érzelemei nincsenek (pl. ezért is gyilkol a filmben, mert nincs semmi ellenérzése ezzel kapcsolatban - bár a valóság ennél nyilván bonyolultabb lenne).

Szóval nem, ha pszichopata lett volna, nem lett volna beléd szerelmes, viszont meg tudta volna játszani.

2017. febr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!