Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért csak a 40es korosztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 40es korosztályban vannak minőségi pasik?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok és a barátom 41 éves. Sokan nagyon furcsállják a környezetemben amikor megtudják mert egyébként külsőre 10 évet simán letagadhat.

Mindig az idősebbek tetszettek, előtte voltak korombeli pasik is az életemben de össze sem lehet hasonlítani a kettőt.


Egy igazi érett férfi tényleg nőként bánik velem a hétköznapokban és az ágyban is mert bizony sokkalsokkal figyelmesebb mint a fiatalabbak.

Mindig tudja hogy mit mondjon, mindig tudja hogy mit csináljon nagyon szexi. Úgyértem nem csak velem de úgy hétköznapokban is. Igazi férfi.


Eleinte féltem tőle hogy milyen lesz, de már egyáltalán nem bánom hogy összejöttem vele. A gyerekei mondjuk kicsit zavarnak de belefér mert szerencsére az anyjukkal vannak főleg.


2017. okt. 4. 19:45
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Sajnálom majd megbékélsz magaddal idővel
2017. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
6%
Teljes mertekben megertelek, en is igy latom valamiert.
2017. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%

Inkább arra válaszolj, hogy miért érzik úgy a 20 év körüli csajok, hogy ők minősségi nők és nekik csakis magabiztos, minden tekintetben helytálló férfiak járnak nekik?

Gyakorlatilag nem ismerek olyan 25 év alatti nőt akit ugyanilyen szintre tudnék helyezni. Bulizás, fesztivál, telefonnyomkodás, kapcsolatból kapcsolatba ugrálás megy ezerrel, de ez nem valami minősségi már, ha érted mire célzok.

2017. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
95%
15-20 év múlva képzeld el magad ezzel a pasival.
2017. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
Elegge le lehetsz strapalva ha az osszes 40 alatti pasi felprobalt.
2017. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Minosegi pasi = penz gondolom a te esetedben is valojaban

Amugy meg vard ki a veget, gyanitom alig egy eve vagytok egyutt, most meg hiaba arcoskodsz...

2017. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Jaguar-Warrior nevű felhasználó:

Ezt nem tudom neked megmondani mert nem látok mások fejébe.

De nem is értem teljesen a bajodat. Miért ne járna ? A legtöbb hapsi teljesen életképtelen. A saját korosztályom több mint kiábrándító számomra. A 30asok is nagyra nőtt gyerekek egy csomó esetben. Jobbak mint a 20as korosztály mert jobban el lehet velük beszélgetni de valahogy van egy nagyon jellegzetes gyerekes oldala szinte mindnek. Egyébként meg miért ne választhatnék olyan férfit aki tetszik nekem és megfelel az igényeimnek ?


ma 19:52

Ennyire nem tervezek előre.


ma 19:54

Egyáltalán nem vagyok lestrapálva.

2017. okt. 4. 20:01
 8/46 anonim ***** válasza:
Igggadzi érett nőkênt és az akarsz lenni koravén akarsz lenni?
2017. okt. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztályban akad általad megfogalmazva "minőségi pasi". Ha viszont nem találsz ilyen személyt, könnyen általánosíthatsz. Nem kor, hanem emberfüggő, hogy melyik férfi milyen gondolkodásmódú, nem lehet generalizálni.
2017. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

"Egyáltalán nem vagyok lestrapálva."

Akkor honnan tudod hogy nincsenek a te korosztalyodban olyanok mint a ven pasid?


Ha nem dugott meg legalabb 1000 pasi akkor nem sok fogalmad lehet rola.

2017. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!