Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért bántja, hogy átnézek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántja, hogy átnézek rajta ha nem akart tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Egy darabig játszott az érzéseimmel és inkább teljesen elfordultam tőle
2017. okt. 5. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem akart semmit, de valószínűleg birtokló típus, aki imádja ha odavannak érte, rajonganak érte. Csak maga a megszerzés ténye számít neki, de utána már nem kellesz.
2017. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő lány én fiú azt elfelejtettem kiírni
2017. okt. 5. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert megis erzett valamit? Fogadjuk meg randizni sem hivtad el.
2017. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Együtt dolgoztunk.
2017. okt. 5. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert egonövelőnek azért jó voltál. Mindenki szereti érezni, ha odavannak érte.
2017. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a helyzetben vagyok ugyanez a felállás én vagyok a lány a másik fél azt hiszi szórakoztam vele pedig csak idő kell mert most ment tönkre egy hosszú kapcsolatom. Részleteket nem írtál. Lehet játszott lehet nem ebből a leírásbol nem derül ki semmi
2017. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Talán mert mégis akar tőled valamit azért bánkódik és rosszul esik neki,hogy teljesen elfordultál tőle. Meg is válaszoltad...

amúgy az is lehet hogy változtak az érzései, már másképp tekint rád, csak mivel te elfordultál tőle, ő is elhatárolódik tőled?

2017. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hiúságból és birtoklási vágyból
2017. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!