Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bantja a dolog es tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bantja a dolog es tetszem neki, vagy csak haverilag gondol ram?

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztalytarsam aki mar egy jopar ideje furan viselkedik velem.Ma megdicserte a nadragom.Azt mondta,hogy jol nez ki rajtam...De aztan egyik szunetben beszolt valamit mire en elkezdtem mondani neki,hogy vele meg az a problema,hogy mindenkit csak kihasznal..Ezek utan kb cseszett ram,nem jott oda egy szunetben sem..Az oran is csak bamult maga ele (pedig altalaban hulyeskedik,vagy engem nez.) Az utolso oraban pentekenkent mindig mellettem ul de most oda vagott a fejemhez egy olyan szoveget,hogy most nem ulok melled ha nembaj.De azert ne torj ossze..

Utana ora vegen baratnom kerdezte tole a folyoson allitolag hogy en mar kijottem-e a terembol es szomoruan valaszolta,hogy nem..Sot,amikor alltunk az oltozoknel nekemis szomoru hangon mondta,hogy szia,de en nemkoszontem vissza,mert azt hittem,hogy meg talalkozunk..Haverom szerint ez a srac leszarja ezeket a veszekedeseket es lepereg rola..Most megis igy reagalt..Van valami otletetek,hogy ez miert lehet?? (1x mar rakerdeztem nala,hogy tetszem e neki,de arra azt mondta,hogy aki tetszik neki az fele nem igy kozeledik...)



2015. jan. 16. 23:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj.Azt elfelejtettem odairni,hogy a veszekedes kozbe az volt a reakcioja,hogy en meg tul keveset nezek tukorbe..
2015. jan. 16. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
mert meglepodott azon amit valaszoltal es emgbanta hogy beszolt
2015. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm..koszi a gyors valaszt.Lehet benne valami.Csak tudod rengetegszer van h szivatjuk egymast es mindketten poenra vesszuk az egeszet es ez most megis igy jott ki...ezert is volt fura
2015. jan. 16. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet nem ugy vette le a helyzetet
2015. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
xdd
2015. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!