Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhiggyem neki, hogy szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem neki, hogy szakított a pasijával?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány, és én sem vagyok számára közömbös. Több, mint egy éve fűzöm reménytelenül, de eddig egy unalmas párkapcsolatban élt. Most azt állítja, hogy végleg szakított a pancserrel, de a pasinak a Facebook profilján még mindig az van, hogy "kapcsolatban vele" és az össszes összebújós fotójuk fenn van. A lánynak nincs. Lehet, hogy mégsem ért véget a kapcsolatuk?

2017. okt. 5. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet velem van a gond, de én élből nem fűznék egy foglalt nőt. Ez olyan snassz és tré. Sosem tudhatod az igazságot, ők tudják csak. Lehet, hogy már nincsenek együtt, csak összejárnak hemperegni. Kell neked az érzelmi nyavalya?
2017. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És mióta tart az a végleges szakítás? 2 napja? Nem valószínű, hogy egyik kapcsolatból a másikba akar ugrani, időt kell hagyni neki, hogy rendezze a sorait. Ez nem megy egyik percről a másikra.
2017. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszabb ***** válasza:
75%
Foglalt nőre mászol? Gerinc, haver, gerinc.
2017. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Exbarátnőmnek másfél évig fent voltak a közös fotóink facebook-on pedig ő szakított.

Itt meg a lánynak már nincs semmi, a pasi pedig nyilván nem lépett túl rajta és ezért nem akarja levenni, hiszen vele szakítottak.

2017. okt. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pasiként elképzelhetetlennek tartom, hogy a Facebookon továbbra is kapcsolati státuszban maradjak azzal a csajjal aki dobott engem. Ezért lett gyanús, hogy lehet, hogy nincs még vége egészem. Egyébként imád a lány engem, csak nem akarta eddig megbántani a mulya pasiját.
2017. okt. 5. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Fentartásokkal kezeldd ha nem akarsz csalódni!
2017. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem bizonytalan a csaj akkor bizz benne de maradjon nyitva a szemed .
2017. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik barátnöm már a harmadik pasijával járt, mikor még fenn voltak a fb-on az expasikkal készült csokos képei.


A gyerek valoszinü nem nagyon volt partner a szakitásban, és nem igyekszik ezáltal leszedni. Az is lehet, hogy csak elfelejtette (én pl

sosem megyek az oldalamra, biztos nem az lenne az elsö dolgom, hogy leszedjem, inkább otthon bögnék ha komoly kapcsolat volt). Ettöl függetlenül, kell neked egy olyan csaj, aki igy dobálgatja másokért a pasijait? Nehogy te legyél a következö..

2017. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!