Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebben a helyzetben érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben érdemes bepróbálkozni?

Figyelt kérdés

Szóval jó 2-3 éve szerelmes volt belém egy lány, de én nem foglalkoztam vele mert nem akartam kapcsolatot, ezért barátok maradtunk. Most azonban úgy érzem megértem egy komoly kapcsolatra és szeretnék tőle többet mint barátság.

Az egyetlen probléma, hogy van valakije kb. 1 éve. "Ahol egyszer tűz volt, ott mindig lesz parázs" alapon működhet a dolog nem?


2017. okt. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

H..lye vagy, erről ennyit.


Hagyd békén. Ez a szekér már elment. Foglalkozz mással, aki szabad. Miért olyan csaj kell neked, aki már foglalt?

Eddig nem kellett, most meg már igen, főleg olyankor, mikor már foglalt?

Mi van, jót tenne az egódnak, ha sikerülne őt elrabolnod a másiktól?


Nincs elég szingli csaj a környezetedben?


Most az jót tenne az önbizalmadnak, ha ő még elutasítana téged?

2017. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximálisan igaza van az elsőnek !
2017. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lesz..rtad a fejét hosszú ideig,most meg kéne.Sajna így jártál,ő már boldog mással.Éld te is az életed,amiben ő már nincs benne!
2017. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha még mindig rám vágyik, és a jelenlegi barátja csak pótlék?
2017. okt. 5. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!