Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes bepróbálkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bepróbálkozni egy ilyen nőnél? Vagy komolyan kell venni, hogy "foglalt"?

Figyelt kérdés

25 éves, a barátja 3 vagy 4 évvel fiatalabb nála, nincs semmi egzisztenciája, nemrég kezdett el dolgozni. Nem is izmos túlzottan a barátja, hanem egy kis tejfölösszájú, vékony gyerek. A nő értelmiségi és nagyon szép, természetes szépségű, sportos és divatos.

Érdemes próbálkoznom nála? Stabil munkahelyem van, a szüleim is sok pénzzel tudtak támogatni, izmos vagyok és én már 28 vagyok.

Lenne esélyem? Esélyes, hogy komoly és stabil az a kapcsolat?


2017. júl. 16. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem sül le a bőr a képedről? Ennyit tudsz fölmutatni, hogy sok pénzed van és izmos vagy? Valószínűleg annak a másik srácnak a kisujja is többet ér nálad. De próbálkozz csak, legalább röhögnek egy jót.
2017. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is fiatalabb a barátom, és ő sem egy kigyúrt állat, és pénze sincs igazán, mivel pályakezdő.

Hát... semmi esélyed nem lenne ellene. :) Nem mintha másnak lenne, de neked még udvarias elutasításra sem lenne. Én is erősen úgy érzem, hogy annak a srácnak vszeg a kisujja is többet ér nálad.

2017. júl. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a "tejfölös szájú vékony gyerek" valószínűleg fényévekkel intelligensebb nálad. Bár nálad nem nehéz intelligensebbnek lenni, mert a kérdésed alapján egy büdös bunkó vagy. Nem csoda, hogy 28 éves létedre egyedül vagy. Gyökér.
2017. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért mégis azt a srácot választotta a csajszi. :)

Ha nincs túl sok pénze, és nem is izmos, akkor csak egy maradt: valószínűleg a személyiségével fogta meg a csajt, aki beleszeretett. Ezt pedig külsőségekkel lehetetlen überelni.


Szerintem pont te vagy, akinek nincs fogalma arról, milyen egy komoly kapcsolat.


21/L

2017. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ember, semmi esélyed nem lenne a nőnél. Az a srác hozott valamit, amitől te mérföldekre vagy.

Pár éve volt egy hasonló kapcsolatom. Egyetemre jártam, nem volt jó anyagi hátterem, nem voltam kigyúrva és helyesnek sem tartom magam. Mégis összejött egy elég komoly, nálam idősebb nő és több évig együtt voltunk.

2017. júl. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha netán lenne esélyed, akkor nem tartanéál attól, hogy majd egy pénzesebb pasi meg tőled szedi el?

A pofátlanság teteje kapcsolatban élő férfinél/nőnél bepróbálkozni. Ha kicsi gerince is van, elhajt.

2017. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Személyiség, intelligencia... Ha ezek számítanának nem lennék még szűz mindig. Szóval szerintem nyugodtan próbálkozhatsz mert lenne esélyed.
2017. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


Pont azért vagy az, mert ezekben (is) vagy defektes.

És nem, ha értelmes a lány, akkor esélye nincs. Nálam sem lenne, egy pillanatig sem.

2017. júl. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!