Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életemben először lesz barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először lesz barátnőm, ha tudtok tanácsot adni, azt megköszönném!?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, azért is nem tini kapcsolatokhoz írtam mert mi komolyan gondoljuk, már régóta beszélgetünk, és úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk együtt, bármilyen tanácsot elfogadok.

2017. okt. 6. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsd meg. Szeresd, és mutasd is ki. Legy önmagad. Ha mást találsz magadnak, ne hülyítsd. Ha valami konfliktus van, beszéljétek meg.

21N

2017. okt. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még olyan dolgaimról is tud, amit még anyámnak/ haveroknak se mondtam el, és mindent megbeszélünk, csak nem akarom elrontani :o
2017. okt. 6. 14:44
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
90%
Tisztelet, no taktika, empátia és őszinte kommunikáció. Valamint ha eltérőek az igények vmiben, arra tekintettel kell lenni.
2017. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az a célom, hogy bántsalak kérdező, de azzal érvelni, hogy még olyan dolgokat is elmondtál neki, amiket szüleidnek vagy haverjaidnak nem, az elég sovány vigasz. Amikor nekem 14 évesen először volt csajom, én is elmondtam neki minden titkomat, azt mégse ő lett életem párja. Azért mert nálad ez viszonylag későn alakult ki, még nem feltétlen jelenti azt, hogy ő lesz a megfelelő. Egyébként a kérdést nem teljesen értem. Mégis milyen tanácsot adjunk? Könyveket lehetne megtölteni mindenféle sületlenségekkel, de ezeknek nem lenne semmi értelme. Magadtól kell ráérezned a dolgokra.
2017. okt. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

A legfontosabb tanács, ami ilyenkor adható, hogy nagyon figyelj oda rá, és próbáld megérteni a tetteinek, döntéseinek indítékát. Előre szólok, nem lesz könnyű dolgod. Te pasi vagy, férfiésszel közelítesz majd a dolgokhoz, és sokszor nem érted majd őt. Férfi és női gondolkodásmód szöges ellentétben áll ugyanis egymással. Tanulj tőle nőül, mert a későbbi sikereidet is csak ez garantálja.

58F

2017. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!