Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az nagyon gáz ha férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon gáz ha férfiként olyan érzelgős, szerelmes tipus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg,imádom a nőket és nagyon bele tudok szerelmesedni valakibe. Sofőr vagyok és sokszor hallgatok szerelmes zenéket(persze csak ha egyedül vagyok,mert minden kollégám melegnek nézne vagy szánakozna ha megtudnák).33f
2017. okt. 7. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

en 34f enis nagyon szerelmes tipus es ragaszkodo huseges bujos.sosem csaltam meg senkit..nem megy egyejszakas se laza...

csak tobb evesek voltak. de azert en nem hallgatok ilyeneket 😁

2017. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz női szemmel.
2017. okt. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz,nyugi :) akinek meg esetleg gáz,azzal nem kell foglalkozni
2017. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz, de sok sikered nem lesz olyan nőnél, akinek kimutatod ezt az oldaladat.
2017. okt. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem gáz, én az ilyen pasikat szeretem. :)

21N

2017. okt. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a gáz haver ha valaki érzelmek nélkül baszik mint az állatok. Az iylen emberek nézik le a magadfajtát akiknek az érzelmi intelligenciájuk és a tartásuk nulla.
2017. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Pont ilyen pasit keresek! Az exnek folyton csak a hátát néztem, viragrol, bonbonrol, szép gesztusokrol álmodni se mertem. Kiegtem mellette, mert semmi érzelmet nem fejezett ki nyíltan.

Szeretnék most olyan férfit, aki nem csak a mindennapokban, de az ágyban is szenvedélyes és gyengéd.

Szerintem sok elhanyagolt nő vágyik ilyenre! Mert a legtöbb pasi csak böfög meg fingik egész nap. . Tisztelet a kivételnek.

2017. okt. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem gáz, sőtt! Én boldog lennék, ha a párom ilyen lenne!
2017. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hogy lenne gáz ? ( nőként írom.)

Sok lány vágyik ilyen férfira.

Nekem volt egy kapcsolatom, ami pont amiatt ment tönkre, hogy a párom nem mutatta ki az érzelmeit, nem merte, stb... :(

Igazából szerintem egyik nő sem arra vágyik, hogy a partnere minden percben könnyes szemekkel elé tárja, mennyire imádja, meg ilyenek... Viszont, ha semmi érzelmet és visszacsatolást nem kap, ott sajnos nem sokáig fog működni a kapcsolat :(

Szóval a megfelelő személynek nem lesz gond ezzel a tulajdonságoddal:)

2017. okt. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem az sőt egyàltalàn nem az .Csak add magad .
2017. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!