Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szerelmet vallok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmet vallok egy olyan férfinak, aki nem szerelmes belém, de nagyon kíván, akkor érzelgős libának gondolhat?

Figyelt kérdés
Megtettem és nagyon hülyén érzem magam. Most mit gondolhat?
2009. aug. 21. 17:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem fog érzelgős libának nézni, de nem hiszem hogy ettől megváltoznának az érzelmei, mivel csak kíván ezért sanszos hogy kihasználja az alkalmat, mert tudja hogy megkaphat, de mivel könnyű téged elérni ezért többet nem fog akarni.
2009. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vicces, nem vicces de igaza van. sokkal inkább szánalmasnak fog látni mint libának. úgyhogy ne tegyél ilyet. szexnél többet úgysem érsz el vele, mivel ő nem szerelmes beléd, azt meg szerelmi vallomás nélkül is megkaphatod, ne alázd meg magad szándékosan.
2009. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
na most már szánalmas is vok...köszke...jártunk egy kis ideig,és a végén mondtam neki. Aztán elhagytam mert kiderült,ő nem szerelmes.De nem kapott meg.
2009. aug. 21. 17:37
 4/13 A kérdező kommentje:
olyan írjon,aki volt már hasonló helyzetben! Köszönöm
2009. aug. 21. 18:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogyan vallottál szerelmet?
2009. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát telefonon modtam neki h nagyon szeretlek és soha senkit nem fogok így szeretni..áá tiszta hülye vagyok :D utána kirúgtam.
2009. aug. 21. 18:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Megértem, voltam ilyen helyzetben. Én is szerelmet vallottam. Fölöslegesen. Utólag belátom, hogy kár volt megalázkodnom. De majd rájössz te is. Tanulópénznek jó...másra sajnos nem:S:(
2009. aug. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

tényleg hülye vagy.

annak tart

2009. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha szerelmet vallasz neki,azzal csak fegyvert adsz a kezébe,hogy kihasználjon, "használjon" amikor csak akar!!
2009. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem érzelgős libának, hanem hülye libának tart és tökéletesen igaza van.
2009. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!