Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem vesz tudomást a létezésemr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vesz tudomást a létezésemről! Hogyan tudnék vele összejönni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, másodévfolyamos a fősulin, ő végzős.

Csak nemrég figyeltem fel rá, de megőrülök érte!

Róla azt kell tudni, hogy sosem volt még senkije, zárkózott, talán fél is a lányoktól. De én is zárkózott vagyok, és fogalmam sincs, hogyan közelítsem meg!

Nem vagyok túl szép... Gáz az arcbőröm, a hajam, és van némi sőlyfeleslegem (ki tudja, lehet, hogy a vékony lányok tetszenek neki csak)...

És ha kezdeményeznék is, félek, hogy visszautasít. Fogalmam sincs, mit tegyek! van-e esély arra, hogy ne legyek megalázva, ha valahogy közelednék is hozzá és kikosaraz?

Tippek? Segítsetek, ha tudtok, kérlek!



2017. okt. 9. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A lényeg amit meg kell értened (és amit ő se ért feltehetőleg), hogy kockàzatot kell vàllalni. Aminek része, hogy veszteni is lehet. Nem lehet kivédeni, hogy esetleg rosszul süljön el. Ez benne van. És akkor onnan kell tovàbb menni.


Amúgy meg. Nőként a legjobb amit tehetsz, ha csàbítasz, ha jàtszol. Nem direkten neked kell kimondani, hogy bejön neked.

2017. okt. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerjûk ,nem tudhatjuk. Ahogy tesem ,lehet tetszel neki.

Proba szerencse. A viszautasîtàst meg méltosàggal kell viselni.

Enis az hittem ,hogy nem tetszem a kiszemeltemnek. Aztan elhivtam ide oda és a pàrom. Ô ugyan ugy gondolta hogy nem tetszik nekem.

Nem a sûlt galambot kell vàrni kislàny ,hanem cselekedni!:)

N25

2017. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, de napi egyszer látom a folyosón, furcsa lenne odamenni hozzá bármilyen ürüggyel is, mikor azt sem tudja, ki vagyok. Ha meg visszautasít, akkor van még egy évem rá, hogy szégyenkezve sétáljak el minden nap mellette :/

A csábítást meg meg lehet próbálni, hogy adok magamra, esetleg rámosolygok (nem értek annyira hozzá)

2017. okt. 9. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, kikosaraz. "Ne haragudj, de nem tetszik nekem ahogy kinézel." Ezzel meg lennél alázva ? Nemár. Ez ízlés dolga. Ha meg a súlyfelesleged nem jelentős, 10-15 kg, azt hamarabb leadod, minthogy emberek esetleges izlését megváltoztasd.

31/f

2017. okt. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod hogy mi sülne ki belőle. Erre mondják: Inkább megbánni hogy megtetted minthogy megbánd azt hogy nem. Nézd a páromra én írtam rá először. Jó hozzátartozik hogy előtte napokig lájkolgattuk egymás képeit, de nem történt semmi ő nem írt rám. Én meg úgy voltam vele nekem ez a pasi kell és kész, valamiért annyira az volt az érzésem hogy rá kell hogy írjak, nem érdekel ha beégek. És így is tettem. Azóta egy pár vagyunk és nagyon szeretjük egymást. :)

28/N

2017. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha nem mosolyogsz rà akkor észre sem fog venni igy .Küldj neki jelzéseket ha szembe jön veled köszönj rà mosolyogj rà vagy hívd el kàvézni .Előbb utóbb kapcsolni fog hogy bejössz neki .Bàtorsàg .
2017. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy mosollyal sztem többet érsz el még ha nem jössz be neki .Igy legalàbb szimpatikussà is vàlhatsz a szàmàra felfigyel rád és még az is lehet hogy veszi a bàtorságot és kezdeményezni fog.
2017. nov. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!