Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudod hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudod hogy valakit szeretsz vagy csak vágysz rá?

Figyelt kérdés
hogy vele akarsz élni vagy csak szexre kell?

2017. okt. 10. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Érzed PapaMaci, világos? :)
2017. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ha azt érzem hogy hiányzik beszélni akarok vele, vele lenni, de nagyon kívánom, ha többször képzelem el vele a szexet mint mást?
2017. okt. 10. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szeretsz vele együtt lenni, beszélgetni? Akkor is vele szeretnél lenni, ha sok ideig (akármilyen okból fogva) nem lenne köztetek szex? Foglalkoztat, hogy mi van vele és érdekel a személyisége vagy inkább csak a külseje vonz?
2017. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 ok értem a kérdések megválaszolásával amit feltettél tudom hogy nem csak szexet akarok, féltem hogy csak vágy ez az egész
2017. okt. 10. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
92%

Próbáld ki, hogy egyik este nem szexeltek, csak összebújva alszotok. Ha jól esik, ha így is tökéletes minden, akkor nem csak szexre kell. Plusz ahogy előttem is írták, ha bármiről el tudsz vele beszélgetni, és a vele töltött minőségi időt igényleg nem a szexet.

De amúgy érezni kellene. Ha nem vagy biztos benne, hogy szereted, akkor nem szereted.

2017. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Ugy h egy felnott ember erett es erti az erzeseit :)
2017. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha totál ki vagy elégülve és még úgy is kívánod akarod hogy veled legyen, megéríntsen akkor ez v.szleg szerelem. Ha csak akkor érzel ilyet ha ki vagy éhezve akkor csak vágy.
2017. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!