Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy valakit szeretsz, de féltél a kapcsolatol és igy inkább ellökted?

Figyelt kérdés

Ö szeret engem, és én is öt de nem állok készen egy kapcsolatra.. Nem tudok konkrét okot mondani, inkább csak félek az elkötelezödéstöl, attol hogy Ö más,hogy vele müködne. Tudom furcsán hangzik..


Probáltam mindig terelni amikor érzésekröl beszéltünk, tudtam hogy szeret de nem akartam hallani, végül elkerülhetetlen volt és rámzuditotta az egészet, én pedig megrémültem. Olyan jol megvoltunk igy.

Azt mondtam neki hogy én nem érzem ugyan ezt, ami nem igaz, de megrémit a szerelme, és a sajátom is.



Eltelt mar 3 hét, és nagyon hiányzik. Nem tudom mit csináljak..

Valaki volt már hasonlò szituácioban?



2017. aug. 27. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen voltam, amikor még depressziós voltam, szintén nem álltam készen egy kapcsolatra

volt egy lány aki a mosolyával fogott meg, akkor még nem is sejtettem, hogy mi van a mosolya mögött, az a belső...

meghódítottam, minden passzolt, minden a kezemre játszott, de féltem a csalódástól és nem mertem belekezdeni...

ma már nem vagyok depressziós, ma már mernék lépni, de már késő, néha eszembe jut, hogy talán életem legjobb lehetőségét dobtam el, főleg 2 rossz kapcsolat után azóta

de nézzük a jó oldalát, ő azóta megtalálta aki mellett boldog :)


24F

2017. aug. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen azóta is bánom, mivel ő még azt sem tudta mit érzek iránta.
2017. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ahogy látom nem annyira egyedi eset..

Milyen ironikus.. Mindenki a szerelmet keresi, probálja megtartani kétségbe esetten, mi pedig kétségbe esetten lökjük el. :/

2017. aug. 27. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ellöknöd. Ha valóban olyan szeretetreméltó és türelmes, keresd meg és mondd el neki, hogy nehéz időszakon vagy túl, de szeretnéd megismerni, viszont megkéred, hogy haladjatok lassan. :)
2017. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg és tisztázd vele. Legyél őszinte.
2017. aug. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

igen volt, külföldön eltem és nem igazan lattam sikeresnek ottani "karrierem útjat" valamint ritkan honvagyam is volt. Nem tudtam elkepzelni h ilyen erzesekkel h alakithatnek ki egy kapcsolatot. Azt hittem h ha hazakoltozom konnyebben elfelejtem öt.

most is ha ra is gondolok arra gondolok h megiscsak magyar vagyok, magyar baratnő illik hozzam, közös nyelv, közös lakhely(orszag). Mi törtenik ha egy ázsiait veszek el? Milyen törvények vonatkoznak rám? Mit szabad mondanom, tennem h az a kulturajat ne sertsem meg veletlenul? Nem tudom, ez igy nehez.


ird le neki ezt amit ide irtal, a valaszabol tudni fogod h hogyan legyen tovabb.

2017. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 éve tart ez, mondhatni együtt voltunk kimondatlanul. Nem akartam hogy kimondja, nem akartam hogy elmondja mit érez, tudtam, de nem akartam hallani. Túl nagy szavak, én pedig nem tudom megfelelöen kezelni. 1 éve kitart, ugy hogy ellöktem mindig amikor közelebb került hozzam. Nem akarom jobban bántani, inkább engem emeszen fel hogy hibáztam, de ezt nem csinálhattam tovább.
2017. aug. 27. 19:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen, talán 2× is. Így kellett lennie. Neki jobb kell, hogy jusson, mint én vagyok.
2017. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég ostoba voltál.
2017. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2017. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!