Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időt kell várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt kell várni?

Figyelt kérdés
Mikor ég 13 éves voltam, szerelembe estem. Életem első (viszonzatlan) szerelme volt, amit csodás volt mégis megélni, és az az 1 és fél év, amíg tartott, valahogy tökéletes volt. Szinte leírhatatlan. Azóta voltak olyan kapcsolataim, amelyek éves szintre is kerültek, mégis hiányolom az életemből azt az igaz szerelem érzést. Hiába írjátok most, hogy várni kell, rengeteg ideje várok.

2017. okt. 12. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hadd meséljek egy rövid összefoglalót,abból,hogy én mire jöttem rá.

Koraérett ként már 15 éves koromban felkeltettem a nálamnál idősebb lányok figyelmét,mégse lett komoly kapcsolatom. Tehát nem elég ha értelmes vagyok,fizikailag is fejlődnöm kell.

18 évesen megkedveltem egy lányt,viszont messze lakott tőlem,így nem találkozhattunk. Pedig értelmes voltam,fizikailag fejlett,mégse lett semmi. Tehát e mellé kell még az anyagi stabilitás. Ami majd akkor lesz,ha lesz egy jó kis állásom. Tehát olyan 23-25 évesen. Na akkor mennyi időt kell várni?

Tudom,a szerelemhez nem kell ennyi minden,de egy viszonzott szerelemhez nekem pont olyan dolgok kellettek volna,amikkel akkor nem rendelkeztem.

2017. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Nem vársz, szálldosol virágról virágra...
2017. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!