Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már nálatok olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nálatok olyan hogy az egyik fél időt kért de te nem tudtál várni? és rá írtál?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy akkor mit csináltatok hagytátok míg ő jelentkezik? de ha nem keresett akkor hagytátok vagy nem bírtátok ki hogy ne keressétek ?
2017. szept. 3. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha idöt kért a pasid anyukám, akkor offolhatod. Ez a ficko már másokat dönget. Rád unt. Ez van.
2017. szept. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vicces: mert csak a lányok kérhetnek időt(?):)


Vannak helyzetek, amikor valóban idő kell, hogy mérlegelje az ember a folytatást.

Még mindig jobb, mintha egyből belemenne, majd 2 nap múlva menne az "Erezd el a hajamat!"...

2017. szept. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, de ha ő időt kér, akkor ott komoly gondok vannak.. vagy a kapcsolattal, vagy vele, vagy veled... Én is inkább azt javasolnám hogy ne várj tőle túl nagy reményeket... :) Fel a fejjel, találsz jobbat :D
2017. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt itt a minap egy ilyen gyerek.

Tiszta idegbaj volt a srác, hogy nem tudja elérni a csajt, pedig próbálja mindenhogy (telefon, sms, face..).


(Szerintem már csak ezért a zaklatásért lapátra kellett volna tenni, de ez magánvélemény.)

2017. szept. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam időt adni. Megmondom eleve, hogy nem tinik vagyunk, vagy mondja, hogy vége, vagy hagyjuk ezt a marhaságot.


Ilyenkor ki szokott derülni, hogy az "időt kérek" valójában a vége szinonimája, csak túl gyáva, hogy a szemembe mondja, és reméli, hogy majd magamtól észreveszem.

2017. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Exem kért időt szakításkor, hogy majd keresni fog pár nap múlva.


Ennek két és fél éve, azóta én már együtt élek a párommal, ő meg mint zürke szamár a ködben, egy sms-t nem írt, hogy dögölj meg.

:D

2017. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!