Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselkedik egy féfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik egy féfi azzal a nővel, akit szeret, de valamilyen oknál fogva nem lehet az övé?

Figyelt kérdés
Ha pl. elég sűrűn vannak egymás közelében, hogy viselkedik a nővel? Bunkó lesz?

2017. okt. 12. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, nem is kicsit
2017. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod, mit jelent szeretni, akkor fel sem merül, hogy bunkó legyen... Főleg, ha tényleg férfi, nem valami kisfiú.
2017. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Egyáltalán nem lessz bunkó,amíg a remény él addig hajt,kedveskedik "legyeskedik".. :)
2017. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon egyénfüggő. Én spec bunkó nem lennék. Esetleg szótlan, de barátságos
2017. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ah. Pont ilyen helyzetbe vagyok. Én hol bunkó hol kedves. Sajna ingázok a két viselkedésmód között.
2017. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok, és nagyon kedves vagyok a lánnyal :)
2017. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, miért lenne bunkó?

Saját példámból kiindulva: van egy lány, aki tényleg elbűvölő, okos, intelligens, kedves (tudom, elég az áradozásból), csak éppen foglalt. Ennek ellenére nem vagyok vele bunkó. Mire fel?

Ha társaságban vagyunk, teljesen normálisan kommunikálok vele, nem bunkózom, igaz, a vonzalmamat sem éreztetem, mert ahhoz másoknak semmi köze. Ha négyszemközt maradunk, akkor finoman éreztetem vele, hogy tetszik, megdicsérem a ruháját/frizuráját, de nem nyomulok rá.

2017. okt. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!