Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szemét módon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szemét módon és bunkón viselkedik azzal az emberrel, aki szereti, megbántja, megalázza, az valahogy az élet során vissza fogja ezt kapni valamilyen formában?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 15:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Párkapcsolatról van szó.
2010. dec. 22. 15:09
 2/8 Moszuke ***** válasza:

isten nem ver bottal.. vagy ilyesmi..:P

szal arra célzok, hogy igen is meg nem is..


előbb utóbb eljön az idő amikor az emberrel rossz dolgok történnek.. és amikor ez az idő eljön az illető srácnál, akkor rá lehet fogni hogy azért történnek vele ilyen dolgok mert bunkó volt veled.

ami persze nem igaz, de a te lelked megnyugtatja hogy ez revans az élettől amiért ilyen volt korábban.....

2010. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmi rosszat, mert visszafelé sül el, és nekem lesz a rosszabb. Csak kérdezem, hogy szokott ez alakulni.
2010. dec. 22. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos ilyenben nem bízom.
2010. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, a tapasztalat azt mutatja, hogy a szeretett fél sokkal jobban ragaszkodik ahhoz, aki bunkó, aki kihasználja, átveri, mint ahhoz, aki valóban szívből szereti.
2010. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
ezt mindenkinek mondom:igen,ha 20 év után is,de visszakapja.még ha azt is hangoztatja majd másnak,hogy hú de tuti az élete,rohadtul nem így van.mert mindenki aki a környezetemben megcsalta a párját,vagy nem foglalkozott a gyerekével,(itt persze elvált szülőkről beszélek)vagy egy koszos putriban él,vagy elfordult mellőle mindenki,vagy egy vasa sincs,vagy alkoholista lett,szóval igen.és ezt nem én kreáltam,hanem amit az élet odaad azt vissza is veszi,valahogy így működik ez.
2010. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki rossz, azt az lelkiismerete kínozza. Aki jó, azt az embertársai. :-D
2010. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek ebben. Én is követtem el hibákat (gyerekes, ostoba hibákat), de hát bsod, emberek vagyunk! Kínoz egy kicsit a lelkiismeret (ez a normális), aztán idővel elfelejtődik a dolog mindkét fél részéről. Sz'al fel a fejjel, vagy ha lány vagy, akkor le. :P
2010. dec. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!