Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetünk másodjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetünk másodjára ugyanabba az emberbe?

Figyelt kérdés
az en tezisem az, hogy ketszer ugyanabba az emberbe nem szerethetunk bele. tehat mondjuk egy szakitas utan, plane, ha csunyan valt el a ket fel, es mar eltelt azert valamennyi ido - tehat megtortent a "felejtes" folyamata -, lehetetlen, hogy meg egyszer beleszeressunk valakibe. amit annak velunk, hogy "elojottek a regi erzelmek", valami mast jelent. nosztalgia, vagy epp nincs mellettunk mas..

2017. okt. 13. 06:42
1 2
 1/11 mikeXxX ***** válasza:
Azt nem fogom fel ezt miért nem tőle kérdezed ? Az a lényeg ő mit gondol és nem más !
2017. okt. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy lehetséges mint bármi. Ezt előhozhatja egy találkozás, egy ölelés egy csók akár, még hosszú külön töltött hónapok után is
2017. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

A szerelem,mint agyban végbemenő kémiai folyamat ugyanazzal az emberrel nem ismétlődik.


Az erős szeretet és szexuális vonzalom,intimitás,mint érzés már ismétlődhet.

2017. okt. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azok az emberek akik itt kerdeseket tesznek fel es kapnak ra valaszt pl igen, nem, igen utal, nem szeret. Ezek alapjan dontenek a dolgokrol, vagy zarjak le a dolgokat az eletben? Mert valaki egy kapcsolatot vkivel ugy elte meg ahogy es ez alapjan megirja a valaszt pl nem, akkor az mar mindenkinel ugy lesz v mi? :) vagy mert sokan igent irnak akkor abbol lehet kovetkeztetni barmire is? Bocs de ez kicsit rohejes es szánalmas mar.

Vagy kapcsolatba lepsz az illetovel es kiderul talan h mit erez v gyava maradsz kifogasokat gyartasz es hagyod a fenebe.

2017. okt. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ugy latszik, k vara felreertettek tobben is :D nem vagyok gyava, nem kell senkit megkerdeznem semmirol, nem egy konkret szemelyrol irtam ki a kerdest, csak altalanossagban, mert vmelyik nap errol beszelgettunk baratnommel, es erdekel, masok hogy velekednek errol. :D
2017. okt. 13. 08:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetséges. Mondjuk nem a rózsaszín ködös elvakult szercsi-lávcsi, de felnőttebb, érettebb módon szerintem lehetséges.

Én azt gondolom, hogy tartós kapcsolatban is újra és újra bele kell, hogy szeress a másikba, ettől nem lesz lapos egymás mellett élés a kapcsolat.

2017. okt. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt egy nagy szerelmem, alig 20 évesen. Nagyon szerettem, benne volt valami plusz ami a többiben nem. Aztán én hagytam el végül, mert elköltöztem. Utána nem is tartottuk a kapcsolatot, mindkettőnknek családja lett, gyerekekkel. Aztán a sors úgy hozta, hogy 13 év után újra találkoztunk, elkezdtünk beszélgetni, egyre többet, és bizony igen erős mértékben újra fellángolt a szerelem. Érettebb fejjel az érzés is mélyebb és érettebb volt. Már azt terveztük, hogy együtt folytatjuk az életünket, de a sors megint elválasztott minket. Szeretem a férjem, boldog életem van, de őt soha nem felejtem őt el, a szívem mélyén marad életem végéig. Ő volt életem szerelme. Ha mégegyszer össze hozna minket a sors, biztos vagyok benne hogy harmadjára is bele tudnék szeretni.. de akkor már nem engedném el... :(
2017. okt. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van rá példa de nagyon ritka. Nekem volt egy szeretőm, egy évig tartott a kapcsolat aztán családi okok miatt szakítottunk. 16 év után újra találkoztunk, egymásba szerettünk és feleségül vettem.

A legtöbb exemmel szakítás után ha előfordult összeborulás az csak a szexről szólt.

2017. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem minden hosszútávú kapcsolat ezen alapszik. Nyilván nem mondom, hogy az elmúlt 8 év során ugyanolyan intenzitással voltam belezúgva a férjembe, mint az elején, de vannak periódusok, amikor igen. Éppen ez tartja össze olyan sokáig a párokat, teszünk a másikért, új oldalunkat mutatjuk meg a párunknak, és ezzel újra meg újra beleszeretünk a másikba. :)
2017. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy 9-es írja, úgy igen. De ha elmúlik a szerelem, s annak minden fájdalmát átéljük, akkor nem.
2017. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!