Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egyszer megtörténik afelett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megtörténik afelett még szemet hunyunk de már másodjára jelent valamit? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Hét hónapja vagyok együtt a barátommal, úgy a negyedik hónap körül szakítottam vele mert úgy éreztem mást akarok de végül megint összejöttünk (nem tudtam túl lenni rajta, hibának gondoltam a szakítást pláne úgy, hogy a másik srác szörnyű ember). Most pedig megismertem egy srácot (alig egy napja) akivel nagyon furcsa a dolog, nagyon hasonlóak vagyunk, a világnézetünk, az hogy mindketten imádunk utazni és még sorolhatnám + ami a legfurább, hogy amint megláttam, amint először néztem a kék szemeibe... furcsa. Nem tudom. Először előfordul oké de megint? Jelent valamit vagy én vagyok a ribi aki képtelen egy párkapcsolatban maradni? Nem tehetek róla ez az érzés csak úgy jött és próbálom elfojtani, de félek, hogy nem fog menni. Létezik egyáltalán szerelem első látásra, mert oké én szentül hiszek az ilyen dolgokban de akkor is. :(

15/l



2014. aug. 11. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van pár kérdés amit szerintem neked magadban kéne tisztázni.

1. Miért vagy a mostani pároddal? Biztosan szereted is? Szerintem nem, ha képes vagy szakítani, és elhagyni.

2. A másik srác azt tudnád szeretni? Vagy csak megkívántad, és sima vágyról van szó csak?

3. Biztosan 15 évesen érett vagy egy párkapcsolathoz? Biztosan tudod, hogy kihez ragaszkodsz és miért, vagy csak azért vagytok együtt mert "így kell", meg "mindenkinek van pasija"?


Lehet magad sem tudod mit akarsz még mert túl fiatal vagy még ehhez.

2014. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem tudtam túl lenni rajta, hibának gondoltam a szakítást pláne úgy, hogy a másik srác szörnyű ember)"


Nem! Egyszerűen csak sz#rabb volt a másik, nem több. "Ha nincs ló, jó a szamár is".


Te is megérdemelnéd, hogy otthagyjanak a p#csába, és 10 évig rád se nézzenek. Majd megtanulád értékelni, amid van...

2014. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen így voltam én is, de már lassan 1,5 éve együtt vagyunk a barátommal! Nem kell rögtön az első pasiba "átszeretni", akit meglász. Ha van egy teljesen jól működő kapcsolatod, ne kockáztass!

Amugy sajnálom a fiút, akivel vagy...nem érdemled meg. Jó, persze, az is lehet hogy ezeket a "hirtelen fellángolásokat" a fiatalságod számlájára lehet írni..bár, ahogy olvasom, elég éretlen vagy, és egy időre lehet hogy jegelni kéne a kapcsolat-témát, mert így nem csak szegény srácot, hanem saját magadat is becsapod.

16L

2014. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy jelentéktelen fellángolás, tegnap este ismerted meg a srácot, ennyi idő alatt mégsem lehet halálosan beleszeretni valakibe.

Oké, szeret utazni és szép kékek a szemei, ezen kívül?

2014. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, 3-as vagyok, ha szeretnél bővebben erről beszélni, írj egy üzit..és dumálunk:)
2014. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!