Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szerezzem meg nyomulás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg nyomulás nélkül?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki nagyon tetszik és úgy sejtem ő sem közömbös irányomban (a barátai konkrétan mondták, hogy nagyon bejövök neki), nagyon jól elvagyunk, eljárunk együtt kávézni, de nagyon rossz vagyok abban, hogy jeleket adjak és most szerintem úgy gondolja, hogy a barát zónában ragadt, nem szeretek és nem is nagyon tudok kezdeményezni egy kapcsolatban, de nem akarok később arra gondolni, hogy mi lett volna ha. Hogyan tudnám úgy megszerezni magamnak, hogy ne legyek teljesen egyértelmű vagy nyomulós, de azért érezze, hogy nem csak barátságot akarok.

Apró jelekre gondolok vagy úgy egyáltalán flörtölésre, mert nagyon nem vagyok jó benne.

20/l



2017. okt. 14. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki egyenesen, hogy tetszik neked! Másképp soha nem fogja megtudni.
2017. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
"nem szeretek és nem is nagyon tudok kezdeményezni" nos, akkor ennyi, lassan elmegy a hajó, majd jön egy másik lány, akinek nem derogál feltenni egy kérdést.
2017. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szituba vagyok,az egyik férfi kollegámmal,ha gondolod írj privit,hátha kiokoskodunk valamit.
2017. okt. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!