Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon bejovok neki? Vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejovok neki? Vagy ez már nyomulás? Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13/F vagyok, és van egy lány osztálytársam. Elég okos, itt-ott szoktunk írogatni, kb. úgy hetente 1x, 2x. Már így facebookon ilyen lájkolgatós cuccon írta, hogy én vagyok a legjobb barátja és 1-10-es skálán maxot kaptam. Nekem nagyon bejon, nem tudom , hogy tudja-e, de meg szeretném vele próbálni.

Osztályban messze ul tolem, így nem tok vele hulyéskedni, de azért bír :)

Ha be szeretném neki vallani akkor hívjam el sétálni ebédszunetben?

Amúgyis egyutt járunk ebédre.. De félek ha beégek, és nem akar...

Meg néha mikor felmegyek fészre, akkor lelép egy olyan 5 percen belul.



2012. szept. 16. 18:35
 1/3 Rs. ***** válasza:
Ne mondd el neki még.. avval megijesztenéd, ha egyből belevágnál a lecsóba. Inkább hívd el sétálni vagy bárhova, ahol tudtok beszélgetni.Ismerjen meg először.. aztán jöhet a kézfogás meg miegymás.. :)
2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írjál rá fészen. Beszélgess vele minden nap írj rá meg keresd a társaságát a suliba is, és ki fog alakulni. Szerintem ne hívd el sétálni, mert lehet megijed és nem mer majd elmenni veled és azért fogja mondani hogy nem pedig közbe meg szeretne. Ha elvan veled, és nevetgél stb akkor csak érdeklődj felőle, élőbe is és facen legyen mindennapos a kapcsolattartás. Akkor van esélyed hogy kialakuljon.

22f

2012. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a rendes kommenteket, nem akartam nagyon egybol a lecsóba csapni.. de azért sokat segítettetek. Majd megpróbálom keresni a társaságát :) Amúgy még tavaly mondta, hogy nagyon megváltoztam.. :D Meg verseket is szoktam írni, és szokott dícsérni milyen jók ..

Még egy-két kérdés:

-Ha majd eljutunk a BFF-ig, akkor hogy adjam be neki ezt a kézfogásosat? Vagy csak, fogjam meg, és majd valami lesz?

-Ha rá is írok, akkor úgy kell szednem a témákat.. egyszeruen nem tudunk mirol. Mit javasoltok? Nekem ez az írogatás nem megy, mert a szívem 200at ver percenként XD

2012. szept. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!