Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha alakulóban van kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alakulóban van kapcsolatotok, mit tesztek a többiekkel?

Figyelt kérdés

Volt 2 randim egy sráccal és nagyon szimpi, lehet kapcsolat lesz belőle. Viszont ezt még nagyon korai lenne kijelenteni...most van még vagy 5-10 pasi, aki írogat, hív randizni stb. És közöttük is vannak nagyon szimpatikusak. Őket építsem le és ismerkedjek csak azzal az eggyel, tegyek fel mindent egy lapra úgymond, vagy azért a többi jelölttel is tartsam még a kapcsolatot, "ki tudja mi lesz" alapon? Ti hanyadik randi után szoktátok megszakítani a kapcsolatot a többi sráccal?

21L



2017. okt. 16. 10:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nemtom, nem szoktam egyszerre 5-10 pasit hulyiteni.
2017. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 nem hülyítem őket. Írogatnak, randira hívnak, én nem ígérgetek nekik semmit.
2017. okt. 16. 11:02
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha csak alakul, akkor az még semmi. Majd ha azt mondod a 8-10 közül az egyikre, hogy igen, ő kell, akkor csodálkozni fogsz, de egyszerűen nem fog érdekelni rajta kívül senki más. És akkor nem lesz kérdés.


Addig meg egyensúlyozz közöttük,randizgass, barátkozz, max ha berág az egyik, nem baj, mert ott lesz a többi :-)

2017. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Csak azr épitsd le aki esélytelen nálad. Mindent ne. De ennyi fiú egyszerre sok :)
2017. okt. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És még a nők panaszkodnak hogy nehéz ismerkedniük....
2017. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

semmit :D mert én általában 1 lányra fókuszálok, ha vele nem jön össze, akkor másra

több egyszerre max addig van amíg nincs olyan akivel alakul valami, akármi

ugye sokan nem írnak vissza meg hasonlók, nem várok rájuk, de ha valakivel elindul a beszélgetés, akkor rá koncentrálok


24F

2017. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem ne írosgasson semmilyen kiéhezett szerencsétlen. Én azonnal tiltom az összeset aki rámír ismerkedési szándékkal. Ha élőben találkozok valakivel, aki megfog, akkor vele találkozgatok és senki mással. Nem eszem több kanállal a levest, mert undorító dolog. Nekem egyszerre csak 1 ember kell.
2017. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

Sztem hülyeség egyszerre több emberrel ismerkedni.

Nem is emlékszel hogy kivel mit beszeltél. Egyszerre eggyel lehet ismerkedni.

Nem kell húzni hetekig 2-3 naponta lehet találkozni max 3 randi és kiderül hogy ő kell vagy sem, ha nem akkor jöhet a következő.

2017. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 igazad van.
2017. okt. 16. 13:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor érzem, valamelyikkel már kapcsolatot is megpróbálnám, ott mondom meg többinek, lassú volt.
2017. okt. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!