Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok volt olyan párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan párkapcsolatotok ahol egy férfi kezdetben önbizalomhiányban szenvedett, de a kapcsolatotok által egy kiegyensúlyozott, boldog ember lett?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy vannak e ilyen esetek amikor egy boldog párkapcsolat helyre rakja az ember önbizalmát és egy kiegyensúlyozottabb, boldog ember lesz.
2017. aug. 14. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Off: pasi vagyok de igen velem is így van mindig. Sajnos a lányok meg képesek elszállni...minden exem a kapcsolatunk elején gondban volt, feljöttek melettem egy szintre,ahol már én kevés voltam nekik,tehát az önbizalmam lezuhant vissza.
2017. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Exem ilyen volt. Mondjuk voltak fura dolgai. Hiába biztattam, hogy vegye fel a kapcsolatot a régi haverjaival, meg legyen szociális élete stb, ő negált mindent. Most meg mondja, hogy tök jó, hogy találkozgat a régi haverokkal és van szociális élete, merthogy most van rá ideje(amikor együtt voltunk akkor csak 1 munkahelye volt, de oda se kellett minden nap menni, mert 24 órázik, most meg 2 helyen dolgozik+szeptembertől iskolás is lesz) szóval eléggé wtf-es kategória... De legalább a szakításunk után kiegyensúlyozottabb lett és megjött az esze.
2017. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt önbizalomhiányos barátom, de cseppet sem lett jobb a helyzet a kapcsolatban, pedig én aztán mindent megtettem, de tudod az önbizalom az nem a párkapcsolatból fakad. Rengeteg más fontos terület van az életben, az embernek kellenek barátok is, a munkahely is fontos, hogy ne rühellje és ott is érjék sikerek, és van, akinek az alap személyisége az, hogy neki csak rossz lehet.
2017. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Volt önbizalomhiányos párom, aki nem lett kiegyensúlyozott, boldog ember, hanem igyekezett erőnek erejével megjátszani a nagy önbizalmat és határozottságot. Inkább baj lett ebből mint előny. Ennél még az is jobb, ha felvállalja a bizonytalanságait, mert akkor azzal lehet dolgozni, azt apránként le lehet építeni. De olyan szerintem nem igazán létezik a világban, hogy valaki önbizalomhiányos majd amikor lesz egy párja, hopp, varázsütésre hirtelen magabiztos ember lesz. Az önbizalomhiány belőled fakad, az ilyen emberek többségében féltékeny társak, akik csak eggyel több okot látnak a párkapcsolatban a bizonytalankodásra. Akinek baja van az önbizalmával, az először azt tegye helyre, ne a másik emberre helyezzen ekkora súlyt.
2017. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!