Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzel irántam? Az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzel irántam? Az a válasza hogy, nem olyan vagyok hogy beszéljek az érzéseimről.

Figyelt kérdés

Azt mondja inkább kimutatja.

Mi a véleményetek? Ez csak kifogás?

Igyekszik egyébként , 7hete randizgatunk,hetente többször.


2017. okt. 16. 12:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
sokak tényleg csak beszélni tudnak, ezt bizonyítani kell tudni
2017. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha a tetteivel fejezi ki, az még "beszédesebb" lehet majd számodra.
2017. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő válaszokat nektek.

nekem természetes ha szeretek valakit akkor mondom is, így pedig úgy érzem néha hogy a sex miatt van velem. Vagy mert nincs jobb dolga .

Bár tényleg megtesz minden tőle telhetőt.

2017. okt. 16. 12:18
 4/33 anonim ***** válasza:
ismered az 5 szeretetnyelvet? :)
2017. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem :)

A könyvre gondolsz?

A lényege az hogy a heves szerelem után hogyan tartható meg jól a szeretet ha a tűz alábbhagy.

Bár meg nem olvastam.

De itt attól tartok hogy nincs szerelem.

Ha nem szeret akkor pedig tovább kellene állnom, csak a jó éjszakákért, jó időtöltésért nem szeretném folytatni.

2017. okt. 16. 12:29
 6/33 anonim ***** válasza:

a könyvre igen, de nem feltétlen arról szól, hogy a szerelem UTÁN hogyan szeress, hanem magáról a szeretetről, a kifejezésekről, megismerésről :)

szerintem hasznos olvasmány, az írónak több könyvét olvastam :)


hát remélhetőleg nem csak a lyukat látja benned

2017. okt. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
NEKED természetes, hogy mondod. De a randipartneted nem Te vagy. Ő egy másik ember, más gondolkodással, más szokásokkal. Biztos vagy benne, hogy jó ötlet így szexelni? Nem ismered a partneredet és nem vagy biztos az érzéseiben. Nyilván 7 hét alatt senkit nem lehet megismerni. De odaadod magad úgy, hogy úgy érzed, azért van veled, mert épp nincs jobb dolga a másiknak?
2017. okt. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én ezt csak egy gyenge kifogásnak tartom. Ahol az egyik fél kifejezi tettekkel a szeretetét, ott fel sem merül a másikban, hogy nem szereti. Ha te azt érzed, hogy a szex miatt van veled, akkor igen is amiatt van. Olyan pedig bárki bármit mond nincs, aki az első pár hétben a rózsaszín köd alatt nem mondja, hogy szeret.
2017. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Nem azt érzem hogy csak azért van velem!

Vagy legalábbis próbálok nem erre gondolni.

Csupán ettől tartok.

A sex túl jó köztünk,lehet neki az a fontos.

Ettől frusztrált vagyok.

Kaptam virágot ,mogyoró vajas shaket :D (mert említettem h szeretem) heti 200km-t utazik értem , minden nap( éjjel vak sötétben is :D ) elmondja hogy gyönyörűnek lát,úriember, kedves, megvannak a szeretet pillanatok is , amikor csak úgy nézzük egymást, és èrezzük hogy boldogok vagyunk, volt hogy több óra is eltelt csak úgy egymást nézve .

Csak éppen szóban nem mondja, hiába kérdezem.!

2017. okt. 16. 12:43
 10/33 A kérdező kommentje:

12:37 -és kommentelő!

Köszönöm!

Ez van bennem is

2017. okt. 16. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!