Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan beszéljek az érzéseimrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek az érzéseimről, hogy az ne jelentsen instant szakítást?

Figyelt kérdés

27 vagyok, egy 26 éves lánnyal vagyok lassan 1 éve.


Ő nagyon szerelmes belém.


Pedig én állitolag nagyon xar ember vagyok, többször megmondták, hogy ronda vagyok, hogy nincs bennem SEMMI szerethető, és egyedül fogok meghalni, munkám sem lesz sosem és még sorolhatnám.


Sokáig egyedül is voltam, mondjuk azért voltam igy is jó pár nővel, de igen sok energiát fektettem a dologba. A legtöbb fiunak ugyanennyi nemi élet külön erőfeszitések nélkül is összejön.


A lánnyal kényes téma lenne beszélni az érzéseinkről, mert ő megmondaná, hogy szerelmes belém, és ugy érzi, hogy én vagyok számára az igazi, azt akarja, hogy feleségül vegyem és gyereket csináljunk.


Mintha a lányoknak mindegy lenne, csak szerelmesek legyenek. Nem is a pasi számit, csak az, hogy szerelmet érezhessenek.


Na, de szóval ha ő elmondja az érzéseit, és meg az enyémet, akkor nincs is tovább miről beszélünk :(


De egy szakitás esetén meg gondolom hónapokig szenvedne vagy még tovább...


Az az igazság, hogy engem ÉVEKRE megnyomoritott 18 éves koromban egy istenhivő és azóta is makulátlan előmenetelü lány...nekem csak annyi volt a hibám, hogy nem voltam elég férfias, hogy az igényeit kielégitsem.


Persze őt senki sem demonizálta, hogy engem kidobott...hanem én voltam a hibás.


És nyilván a mostani kapcsolatomban is én lennék a hibás, amiért szenved a lány.


És ez valahogy nem igazságos :(


2016. szept. 25. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

"Pedig én állitolag nagyon xar ember vagyok, többször megmondták, hogy ronda vagyok, hogy nincs bennem SEMMI szerethető, és egyedül fogok meghalni, munkám sem lesz sosem és még sorolhatnám.

Mintha a lányoknak mindegy lenne, csak szerelmesek legyenek. Nem is a pasi számit, csak az, hogy szerelmet érezhessenek."

Panaszkodtok, h a nők csak a külsőre buknak meg a pénzre, aztán most meg kiderül, hogy mégsem és ezért panaszkodtok? H nektek semmi sem jó...

Lúzer vagy kérdező! És nem azért, mert nem tudod szeretni ezt a lányt. Hanem azért mert hagyod, hogy azt higgye, Te vagy élete pasija!

Ha valamennyire van gerinced és némi férfiasságod szakíts vele mielőbb, hogy találjon valakit, aki nem ennyire önző, mint Te!

2016. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na látod, ez a probléma...


hogy egy forditott helyzetben senki sem förmedne rá a lányra.


De a pasikkal ugy vagytok, hogy őket nyugodtan lehet rugdosni.


Miért van ez az elfogultság?

2016. szept. 25. 21:11
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Mi vaaaan? Kérdező!!!! A lány az, aki szenved miattad, Te pedig még ilyenkor is a nőket szidod? Vedd már észre magad! Tudod mennyi sebet ejtettek rajtam a palik az elmúlt 15 évben? De nem szidom őket és nem annak alapján büntetem a következő ffit...

Sorry, de Te csak egy kis gyíkocska vagy, sajnálom azt a nőt...

2016. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

különösebben nem érint meg ez a fajta alázás


lepereg mondhatnám

2016. szept. 25. 21:19
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Hányszor írsz még ki kérdést?? Szegény lány... Hogy jön ide a volt csajod? Mit tehet a mostani "barátnőd" a múltadról? Őrült vagy, kezeltesd magad!
2016. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, 24 éves.


Most szereted vagy nem? Önbizalomhiányban szenvedsz láthatóan, mert a viselkedésedre kihat mások véleménye, amit igazából le kellene tojni. Sok férfi köztük én is vágyik arra, hogy egy ilyen lánnyal lehessen. Miért nem tudod megbecsülni a társad?


Az első hozzászólónak +1.

2016. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

egy ILYEN lánnyal?


azt se tudod MILYEN lány.


ja vagy értem, neked mindegy.

2016. szept. 25. 21:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Csak hogy mindenki tudja milyen vagy. Gusztustalan, szánalmas lelki nyomorék vagy. Nem elég, hogy csúny vagy, belül is egy senki vagy. Add már meg a barátnőd számát, vagy 100 pasit tudnék a helyedbe ajánlani, aki megbecsülné. Fúj.

2016. szept. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Jaj menj már innen, ne okoskodj itt...elég szégyen, hogy mindenki életét betéve tudod, mert nap, mint nap követed a kérdéseket, és képbe vagy mindennel.


Büszke lehet rá, hogy mindenki életét meg tudod oldani, vagyis inkább azt hiszed.


Közben meg legjobb esetben is csak egy semmitmondó átlagos ember vagy.

2016. szept. 25. 21:30
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
tudtam, hogy ő az....szánalom
2016. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!