Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves lányok, hölgyek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok, hölgyek és asszonyok! Ti mit találtok vonzónak egy férfiban?

Figyelt kérdés
Arra lennék tőletek kíváncsi, hogy számotokra mi vonzó a férfiakban, mind külsőleg, mind belsőleg mik azok a tulajdonságok amik nektek felkelti az érdeklődéseteket a másik nem iránt? Korra való megkötés nélkül várom a kommentjeiteket és természetesen a férfiak is hozzá szólhatnak a kérdéshez, hogy az adottságaik mennyire vonzóak a nők számára. A válaszokért előre is köszi.

2017. okt. 19. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
aasszonyok, láányok dinnyéét vegyeneek
2017. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Orbán Viktor, Lázár János" :DDD
2017. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%

Külsőre: magas, alapvetően erősebb alkat, pici pocak, szőrös test-mindenhol, de kopasz. Eres, erős, szőrös karok, ápolt.

Belső: OKOS, tanult-ás józan paraszti eszű, talpraesett, vicces, spontán. Férfias, hölgyként bánik velem, és ő is elvárja hogy férfiként bánjak vele. Nem lusta, kitartó. Nem szereti a gyerekeket, nem tervez gyerekeket, állatbarát, és állattartó viszont. Előzékeny, és gondoskodó. Hűséges, becsületes, megbízható, az utolsó mondatig!


Párom teljes mértékben ilyen :)

2017. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ahhoz túl hosszú a lista, hogy mindent leírjak, ami valaha is tetszhet egy pasiban, szóval megpróbálom összeszedni, a páromban mi vonzott, mi keltette fel az érdeklődésem, talán kiindulásnak megfelel.

Nincs semmiféle logikai vagy időrendi sorrend, úgy írom a dolgokat, ahogy eszembe jut.

- a hangja

- az arca - kedves arca van, nem dagadt, de a járomcsontja fölött van egy kis "husi", ettől hangsúlyos a mosolya, és csábító, hogy puszilgassam, simogassam

- azon ritka emberek egyike, akiknek jól áll a szakáll (kecskeszakáll)

- az öltözködése - mindig igényes, mindig egyszerű, és nem divatmajom

- a stílusa - nem bizalmaskodó, és nem feltűnősködő ripacs, mégis társasági ember, és könnyen kijön bárkivel

- a pozitivitása - magán viseli egy kamaszkori autoimmun betegség elég feltűnő nyomait, mégse kesereg miatta, nem gubózik be, nem utálja magát, hanem elfogadta, kihozta belőle a maximumot, és békében van önmagával, emiatt nagyon tisztelem

- ahogy hozzám viszonyult - éreztette, hogy tetszem neki, de soha nem nyomult, soha nem hozott zavarba, soha nem éreztette, hogy csak meg akar fektetni

- a lazasága - elengedte magát a közelemben (is), nem parázott, nem erőltetett magára szerepet, nem tette görcsösen a szépet... első találkozásunkkor pl az volt a téma, hogy a repülőgépeken hogy kezelik a wc tartalmát :D

- hogy leszokott a dohányzásról - óriási plusz

- hasonló a világnézetünk, értékrendünk, ízlésünk - az apró dolgoktól kezdve a nagy horderejűekig mindenben

- hasonló az érdeklődési körünk, de legalábbis nagyon nagy az átfedés - komolyan mondom, sokkal jobban bejött mint pasi, mikor kiderült, hogy ugyanaz a kedvenc írónk

- a felsőteste - részben fizikai munkát végez, és hébe-hóba úszik, szóval nem kipreparált kondis izomtömeget kell elképzelni

- a lábai - ezeken viseli a korábban említett betegség nyomait, én pedig ebbe beleszerettem első látásra, szerintem különleges és aranyos

- a kocsija - ezt így necces leírni, de nem, nem úgy tetszett ez, mint ahogy sokan gondolnák elsőre :) egy huszonéves autóról van szó, amit 300ezerért vett kb, szóval így nézve nem egy olyan nagy durranás, nem a néhányak által feltételezett aranyásó-énemet bizsergette meg, hanem elismerendőnek találom, hogy mennyire magához illő autót választott, milyen szépen rendbe rakta a saját két kezével(!!!), mennyire vigyáz rá, mennyire szép állapotban tartja

- a szemei - különleges formájú szemei vannak, gyönyörű szempillákkal

- a kezei - gyengédek és mindig jó melegek

- az udvariassága, előzékenysége

- az, hogy ügyesen egyensúlyozott, hogy mennyire viselkedjen velem haverként, és mennyire nőként

- nem szól bele kérés nélkül mindenbe, viszont ha kérdezik, őszintén elmondja a véleményét, nem jópofizik

- van véleménye

- határozott, de nem törtető

- viszont kész belátni, ha a másiknak igaza van egy vitában

- a jövőbeli céljai passzolnak az enyémekkel

- tud komoly is lenni, felnőtt és megbízható, de el is tudja magát engedni, lehet vele hülyéskedni is, ha úgy adódik

- törődő, figyelmes

- passzolnak a vallási, politikai nézeteink

- intelligens, és széles az érdeklődési köre - bármiről, de tényleg bármiről lehet vele beszélgetni: történelem, irodalom, csillagászat, művészetek, állatok, filmek, társadalmi jelenségek, stb stb, a lista végtelen

Van még egy csomó, ízelítőnek azt hiszem, ennyi is elég :D

23L

2017. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja igen, és nyilván később, mikor már kapcsolatba kezdtünk, sok más jött elő, igyekeztem azokra koncentrálni, amik ismerkedős fázisban voltak jellemzőek.

Az előttem írónak köszi, én kifelejtettem, hogy állatbarát, ez is fontos és szimpatikus volt számomra.

Plusz hamar a legjobb barátom lett, ez nálam alapvető egy jó kapcsolathoz.

2017. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Külsőre ha magas, nincs vékony lába/karja, jóképű, szép vastag ajkai vannak és szakálla.

Belsőre meg nyilván ha felelősségtudó, megbízható, tisztelettudó, kedves, értelmes, van jövőképe, nyitott a környezetére, szereti a változatosságot, van hobbija. Nincs rosszabb egy életunt embernél.

2017. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Magabiztos, nem agresszív. Intelligens, nyitott, széles látókörű, közéleti érdeklődésű. El tud lazulni. Őszinte, nem játssza meg magát. Udvarias. Határozott, de nem harsány és hangos. Bölcs. Képes a hibáiért bocsánatot kérni.


Külsőre: az arca ne a legményebb kiábrándultságot sugározza. Ne szolizzon. (nem bírom, ha egy férfi szoliba jár.) Ne legyen túlságosan elhízva. Az öltözködése legyen egyszerű, de tiszta ruhákba járjon. Nem szeretem a feszülős inget, pólót, farmert egy férfin, ellenben a föld színeket nagyon.


Most első blikkre ennyi.

2017. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Belső: kedves, megbecsül, kimutatja, hogy szeret (de azért ne csüngjön rajtam egész nap), megbízható, hűséges, nem húz le,inkább bíztat, támogat, ha nem ért egyet velem, azt is mondja meg,de érezzem rajta, hogy nem b'szogatásként mondja, szeresse a közösen eltöltött időt,akármit csinálunk, ne érezzem azt,h muszájból van velem. Legyen komoly és vicces oldala is, szeresse az állatokat.

Külső nálam: szakáll,átlagos testalkat, de ha van rajta egy kis "hús", az is teljesen ok nálam. Ne töltsön több időt a tükör előtt, mint én. Legyen nálam magasabb és erősebb is:D Nálam még a hang is fontos. Legyen ápolt.

2017. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

belső: humor, intelligencia, határozottság, egyenes jellem, udvariasság

külső: nálam magasabb (162 cm vagyok) ápolt, jó az illata, őszinte szemei vannak, kedves a mosolya

N 40

2017. okt. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Külső? Nincs ideál.

Belső: Tanult, okos de ne kèrkedjen vele. Humor nagyon fontos. Ha lehet, ironikus legyen. Határozott de nem tolakodó.

2017. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!