Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt még olyan rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan rajtam kívül, aki kutatja a női vonzalom titkát, és rájött már dolgokra, hogy milyen logika alapján találnak egy férfit vonzónak a nők?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, akik jobban belemerültek a témába, ti mikre jöttetek rá a női vonzalommal kapcsolatban?

2017. márc. 4. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Fun fact: A nők nem egyformák, így az ízlésük sem.


Sose gondoltad volna, mi?

2017. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Logika alapján robotok vonzódhatnak egymáshoz.


A titok: minden nő ember, és különböző. Mindenkinek más tetszik. Zenében, filmben, kajában, férfiban.

2017. márc. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem kutatok ilyesmit. De minden nő mást keres és nem lehet általánosítani.

Jómagam teljesen különc vagyok a nagy átlag hölgyek izéséhez viszonyítva....

2017. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Már a kérdésed baromság: milyen LOGIKA alapján találunk valamit vonzónak? Ha logika alapján választok valakit, akkor azt eleve nem találom vonzónak, mert ha annak tartom,akkor gondolkodás nélkül zuhanok a karjaiba. Ha agyalni kell, listát írni stb. akkor az már nem vonzalom.

Ja, és mint előttem is írták: minden nő más, minden ember más. Ezért van az, hogy nekem nem jönnek be a barátnőim férjei, nekik meg az enyém. No, ez van.

2017. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van, idétlenül tettem fel a kérdést, meg maga a vonzódás az egy érzelmi, nem befolyásolható dolog.

Inkább akkor úgy kérdezem, hogy olyanokra jöttetek-e ti is rá, hogy vannak bizonyos dolgok, amik a nő tudatalattijára, érzelmeire hatnak, és ezáltal kiváltják belőle a vonzalmat?

2017. márc. 4. 20:49
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez esetben a PUA-kat keresd, ők próbálkoznak a nők tudatalattijára hatni, bár leginkább csak magukból csinálnak hülyét.
2017. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Vannak bizonyos dolgok, de minden nő egyedi és megismételhetetlen. Tudd, pontosan mit akarsz, legyél tisztában önmagaddal és megtalálod azokat a nőket, akikkel (nagyjából) egy hullámhosszon vagytok. Mindenkinek nem lehet és nem is kell megfelelni.


egy kezdő "PUA"

2017. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Igen, ha megtalálom, akit keresek.

Persze lehet megjátszani, manipulálni, de nem éri meg.

2017. márc. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%

Jajj hagyjuk már ezt az álszent dumát, a nőknek ugyanaz kell, jóképűnek szüless,jó genetikával,legyen pénzed,legyél izmos.

Nagyon sokat voltam sokféle társaságba,de amint belép egy jóképű gyerek,a csajok egyértelműen felé kezdenek orientálódni.Milyen véletlen ugye,hogy utána már feladják a büszkeségüket is akár,ami előtte a másik kevésbé jóképű srácnál még megvolt, meg olyankor már ők is tudnak kezdeményezni is..

2017. márc. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Hát nézhetjük pl. evolúciós szempontból a dolgokat: jó genetika (jól néz ki), tudja biztosítani az utódok számára a megélhetést (pénz).

Emellett persze fontos a jó humor. Szerintem ezek olyan dolgok, amik minden nőnek bejönnek.

(Nem azt mondom, hogy csak ez jön be nekik, de ez biztos.)

2017. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!