Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok. Ha a párotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Ha a párotoknál alszotok, reggel el mertek menni kakilni nála?

Figyelt kérdés
Nem hosszu távú kapcsolatra gondolok, hanem ha pár napja, vagy pár hete vagytok együtt

2017. okt. 20. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Akár nyitott ajtónál is. :D


24N (nem kérek privátokat)

2017. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Elején nem akartam elmenni. Már házasok vagyunk:-) Egyszer feljött a téma, pár hónap után, mert nagyon siettem haza, és akkor ő mondta, hogy hülye vagy te, ne szórakozzál már!

De értem a szorongásod, nekem is volt.

2017. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha kell akkor kell 😊
2017. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

En pasikent csak akkor ha alszik,de komolyan.

Kellemetlen de akkor is telefujoma WC-t legfrissitovel,vagy le tudom az edzoteremben.

2017. okt. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Én sehol nem tudok elmenni. :D

Beszéltünk már a témáról, amikor 5 napra elutaztunk.. feltűnt neki, hogy egyszer se mentem el. Mondtam neki, hogy hazahozom, bárhova is megyek.. én ilyen vagyok, idegen helyen se tudok, sőt ha pisilni kell és kint az ajtó előtt mászkál, nem jön a pisi. :D Ne röhögjetek, komolyan! :D

Mindenki más, amúgy tudom, hogy a világ legtermészetesebb dolga, csak én ilyen vagyok.


24N

2017. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
46%
Már rég együtt élünk, de amúgy persze, hogy mertem akkor is, miért szégyelljem magam egy teljesen természetes biológia folyamatért? Abszurd dolog lenne, kinőttem már az ovit.
2017. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell,menni kell. Gyorsan le kell huzni es keresni vmit ami elnyomja. Legfrissito,domestos,folyekony szappan amivel korbe tudod sikalni a wct.Legtobbszor eszre sem veszi senki h vtam. (nem ennyi pasinal tojok,hanem bhol idegen helyenre ertettem:)))))
2017. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Reggel, ébredés után, soha nem. Igaz, este kétszer is mentem. Már a párom és akkor tudunk jót beszélgetni, dolgokat eldönteni, ha egyikünk WC-n ül:)
2017. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Csajok kakilnak ? nemá ők csajok, ők nem szoktak
2017. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%
Mi nem csináltunk ebből problémát. Gyerekes dolog ezen parázni.
2017. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!