Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik valóban igaz szerelem? Vagy csak azt képzeljük hogy létezik? Előfordulhat hogy nem minden ember találja meg a párját, hanem vannak akik örökké egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik :)
2017. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Létezik, benne vagyok :-)
2017. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek nincs párja. Az lesz a párod, akit annak választasz. Igen, vannak, akik örökké egyedül maradnak.
2017. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

a szerelem átlagosan 2 évig tartó rózsaszín köd amitől a másikat tökéletesnek látod, igen létezik

max 1 életen át maradnak együtt

2017. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Létezik, de az igaz szerelem nem egyenlő a párkapcsolattal.


Van aki már megélte az igaz szerelmet, pedig még sosem volt párkapcsolatban.

És olyan is van, aki egész életében kapcsolatban volt, mégsem volt soha igazán szerelmes.

2017. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Definiáld az igaz szerelmet kérlek.

31/f

2017. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
5/ös abszolut igazat adok neked.Nekem peldaul az ocsem mindig csodalkozik ha szerelmes vagyok,o azt mondja hogy o soha nem volt az pedig hazas,kis gyereke is van azota.Hat emberek is emberek erre csak azt tudom mondnai.Igaz en meleg vagyok,de 45 korom ellenere legalabb 4szer halalosan szerettem bele valakiben,jelenleg is az vagyok sajnos :) es csak szenvedek,barcsak nem lennenek erzelemim vagy nem tudom mi
2017. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokan együtt vannak, de nem szeretik egymást, és sokan szeretik egymást, de nincsenek együtt. És természetesen vannak olyanok is, akik szeretik egymást, és ez egy életen át tart (és nem 2 évig, mint ahogy páran hiszik). És persze van olyan is, aki sosem találkozik az igaz szerelemmel. Hogy ez mitől függ, azt nem tudom.
2017. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen, Boney M. Nem elég hinni benne, tenni kell érte folyamatosan: ha még nem lelted meg, azért, ha épp átéled, azért, hogy fenntartsd a tüzet.
2017. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak igaz szerelem létezik.
2017. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!