Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy felejtették el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy felejtették el?

Figyelt kérdés
Hogy felejtettétek el azt az embert aki el engedett titeket de ti utána ugyan úgy szerettétek és hiányzott az életetekből hogy éltétek meg ?
2017. okt. 22. 09:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Jó lenne valami tanács mert ez már kibírhatatlan:)
2017. okt. 22. 09:43
 2/6 anonim ***** válasza:
A szeretethez hozzátartozik, hogy ha az élet úgy hozza, el kell engednünk a másikat. "Ha igazán szereted, el tudod engedni." - tartja a mondás. Mert csak az számít, hogy boldog legyen - és ha tudod, hogy melletted nem lehet az, akkor átadod másnak a lehetőséget, hogy azzá tegye. Nincs más választás.
2017. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz időszak. Ne engedj túl nagy teret a fájdalomnak, mert az állandó önsajnálat nem segít -tapasztalat. Ilyenkor nagy kérdés, hogy küzdj e érte? Én megpróbáltam és úgy elvadítottam a hívásaimmal, folytonos 'beszéljük meg' így meg úgy szeretlek, megváltozok stb. tipikus monológokkal, hogy teljesen megszakított velem minden kapcsolatot. Na ez a végképp megalázó lentebb kerülsz mint a szakítás pillanatában. Jobb ha magadtól választod a teljes kapcsolat megszakítást, mert tényleg segít. A napi 24-ben róla beszélés és gondolás egy idő után eltűnik. Én pl. a munkámba menekültem, a barátaim pedig elrángattak ide-oda. Nem volt kedvem menni és kifejezetten nem is éreztem jól magam, de más témáról hallottam. Egyszer pedig megfogalmazódott bennem, hogy ha ő éli az életét én miért ne tegyem ugyanazt? A szerelem nem múlt el, de hagyom élni és magamat is lekötöm, mert más választásom nincs. Munka, barátok, filmek, könyvek, újra elkezdtem tanulni. Nem tudom mi van vele, van e új párja- de nem is foglalkozom ezzel, mert akármi is van vele egy biztos velem nem akar lenni, mert másként itt lenne. Jó lenne kibékülni... de ezt neki kellene akarnia. Ez vagy megtörténik vagy nem, a jövőbe nem látunk, így magunkra koncentrálva élni kell az élet párkapcsolaton kívüli azon részeit amik boldoggá tesznek. Próbálj ki új dolgokat, lesz amibe belebuksz és lesz amiben sikeres leszel. Minél többet foglalkozol az életed más részeivel, egyre jobban fogod magad érezni. Rólam pl mindenki azt mondja 'hú végre túltette magát rajta és elfelejtette' Na persze :D Boldog,kiegyensúlyozott vagyok, végre megint jó társaság mások számára, de vannak pillanatok, napok amikor rá gondolok és hiányzik és sajnálom, hogy így lett. De a harag elmúlt, elfogadás lépett a helyébe. Új párra nem vágyok, de lehet nemsokára ez is megváltozik, ezért szép az élet.

Magadnak kell kitalálnod, hogy miként tudsz saját magadon segíteni. Sok sikert :)

2017. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm csak 4 év után ez nehéz lesz:)

de ha nekem szánta a sors valahogy akkor majd úgy is vissza tér keresném szinte minden nap rá írnék de hiába hiányzik annyira hogy meg hasad a szívem nem akarom magam meg alázni .

2017. okt. 22. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Szintén 4 éves kapcsolat volt amiről írtam Neked. Fél év telt el a szakítás óta. Mai napig nem keres, de már azon a szinten vagyok, ha baj lenne se hívnám fel, vagy ő lenne az utolsó akitől segítséget kérnék. Ez nem utálat, csak tartás. Elengedtem.

'akinek fontos vagy megkeres' gondolj erre mikor keresni szeretnéd. Meg arra, hogy ő döntött, ezen a döntésen te nem csakis ő változtathat.

2017. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az exemmel igaz nem jártunk sokáig de az érzés volt a rossz.Megtanulni elengedni azt a személyt akivel nem működött szerettem de ennyi. Beláttam hogy nekünk soha nem lessz közös jövőnk ez igy van jól. Pedig nem voltunk ismeretlenek egymásnak.
2017. okt. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!