Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor mondtátok először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondtátok először egymásnak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy általában a párok mikor szoktál első alkalommal mondani egymásnak, hogy “szeretlek”?


Ez csak akkor mondjátok egymásbak amikor már tényleg érzitek, hogy szerelmesek vagytok?


Mikor estek szerelembe?


Tudom, hogy ez változó, ezért is lennék több véleményre, tapasztalatra kiváncsi.



2017. okt. 23. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor mondtam, amikor úgy is éreztem, az eddigi barátnőim pedig akkor, amikor úgy gondolták, hogy szükség van rá ahhoz, hogy behülyítsenek. Az biztos, hogy többé egy nőnek sem fogom mondani, még ha úgy érzem, akkor sem.
2017. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Én, egyszer sem mondtam, pedig, évtizedek óta együtt vagyunk:) Ettől még tökéletesen érzi, hogy mai napig szeretem.
2017. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Először tényleg csak tetszik egy lány , de ha eljön a pillanat az szerintem mindig a másikon múlik hogy kimond.... szeretlek.
2017. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi majdnem 4 hónap után, én akkor voltam 18, ő pedig 22

Mostmár több, mint 2 éve vagyunk eggyüt.

2017. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 hónap után, nagy békülés közepette, nő létemre én mondtam ki először. :)
2017. okt. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahh nekem pont tegnap mondta a barátom, annyira jó volt :3 két hónapja vagyunk együtt, és én is mondtam neki. Szerintem teljesen őszinték voltunk
2017. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 iza123 válasza:

Elösszőr a barátom mondta ki kb 3-4hét után.

18/L

2017. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 honap után mondta a férjem. 7eve vagyunk egyutt. En kivartam, hogy mondja magatol. Igaz.. Buliban mondta es kicsit be vtunk csipve, de nem szamit. Azota is nagy a szerelem es van mar egy közös kisfiunk.
2017. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap után mondta először a barátom. Nagyon jó érzés volt, szeretek vissza gondolni rá. Mostmár 2 és fél éve együtt vagyunk. Van olyan exem aki 2-3 hét után mondta 😃 aztán rövid idő múlva le is lépett. Szerintem jó néhány hónap kell ahoz hogy megszeressünk valakit mert előtte meg is kell ismerni őt.
2017. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!