Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy valtatok el exeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valtatok el exeddel legutoljara, mit mondtatok egymasnak? A kerdes azokhoz szol akik utana tobbet nem is talalkoztak.

Figyelt kérdés
Mindent megtudtstok beszelni,ze is elmondtad amit akarsz,vagy volt olyan amit mar nem tudtal es ezert maradt tuske benned?
2017. febr. 19. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
*mindent megtudtatok beszelni,te is elmondtad...
2017. febr. 19. 18:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Végül is szerintem az vitt szét minket, hogy alapvetően nem értett, nem fogadott el és egy ponton túl belefáradtam, elvesztettem a hitem, hogy van még értelme újra és újra nekifutni és így maradt egy csomó dolog bent, valahol kellett egy pont, ahol hiába mondanám, de befogom a számat és nem megyek oda többet.
2017. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csúnyán.Beteges féltékenység +bizalmatlanság hosszútávon nem tolerálható.Örülök, hogy megszabadultam tőle.Találkozni az életben többet nem fogok vele, távkapcsolat volt.Meghagyom a rabjainak, őrizze azokat a börtönben, ne engem.
2017. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én: le foglak tiltani a csába

ő: de miéééért? beszéljük meeeeg


block.

2017. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sosem volt rám elég ideje nagyon elhanyagolt


ő: Szeretelek nem akarlak elveszíteni

Én: Sajnálom erre előbb kellett volna gondolni

Aztán le tiltotam nem sokkal később el is költöztem másik városba telefon szamot cseréltem nem akartam hogy megtaláljon. Állítólag barátnőmtől tudod hogy azóta sincs barátnője és nem is akar senkit

hozzá teszem mikor én össze jöttem vele már túl volt a váláson és volt egy 3 éve kisfia

én nagyon szeretem őt is meg a gyereket is de elhanyagolt volt olyan hogy 1-2 hétig nem is kereset meg ha hívtam is vagy fel se vette vagy le rázott hogy dola van még nincs ideje meg ide megy oda megy

ugyan már ha valaki szeret valaki szakit rá időt nekem egy idő után elegem lett és szakítottam vele bár szeretem de jobb volt így ez a döntés

2017. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!