Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen férfi az akire a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi az akire a nők inkább vágynak? Főleg külsőre.

Figyelt kérdés

Nyilván női hozzászólásokra vagyok kíváncsi inkább. De amúgy bárkiére.


Pl hogy nézzen ki?


Több átlagos típusból pl:


Izmos, magas,

- korszerű öltözködés-csak az újságra törekszik, legyen menő, trendi

,- kadét frizura vagy aszimmetrikus stílus , jóképű.


Vagy a karcsú, de nem túl izmos, átlagos testalkat,

-eleganciára törekvő, divatos-nem suttyós stílus, trendeket követi, de kifinimonult ,

-klasszikus, pompadour szerű frizura, átlagos arc.


Vagy átlagos alkat de nem kifejezetten karcsú

, -hippis stílus, vagy inkább csak az új dologra megy szintén,

-nem túl fantáziadús, egyszerűen vágott és befésült frizura, átlagos arc. Tehát viszonylag egyszerűbb.



Én e három féle férfival találkozok az életben legtöbbször külsőre, arra vagyok kíváncsi nő szemmel melyik imponál leginkább?

Illetőleg saját összeállításra is kíváncsi vagyok a realitás mellett.



2017. okt. 24. 15:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Tehát melyik látványa fogna meg inkább titeket?
2017. okt. 24. 15:37
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Aki jokepu, nem elhizott, nem tul izmos, tud hajat mosni es fesulkodni es normalisan oltozkodik, a stilusa nekem tok mindegy, csak ne 10 evvel ezelott vasarolt bolyhos, megfakult ruhakat hordjon.
2017. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi ;-)

Azt is írjátok kérlek a válaszba hogy a három felvázoltból melyik nyer. Köszi!

2017. okt. 24. 15:39
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Az első, csak inkább sima rövid haj és ne törődjön annyit a divattal.
2017. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja amugy a szövegben:

*kifinomult


Bocsánat, elírtam.

2017. okt. 24. 15:43
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Én inkább alternatívabb körökben mozgok, szóval ha muszáj lenne a háromból választani, akkor legyen a harmadik.

Egyébként pedig a szőrös, szakállas, mackósabb testalkatú, lazábban öltözködő (pl a párom szinte csak zenekaros pólókat hord) férfiak a zsánereim.

2017. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Izmos, nem túl magas. Ne érdekelje a divat, legyen saját, egyedi stílusa. Ne féljen melegítőben vagy munkásruhában az utcára lépni, ne öltözzön ki mindenhova, de fel tudjon öltözni elegánsan, ha az esemény megkívánja. A haj mindegy, csak jól álljon neki és ne a "minden második pasi aki szembejön veled" haja legyen.

Szóval a fentiek közül egyik sem.

2017. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Diavolino44 ***** válasza:

Ha nagyon atlagot szeretnel vonni kb ez:

185 cm magas, izmos, de inkabb szalkasan, rovid belott haj, 3-4 mm szakall, sotet szemek, markans arc, eros allkapocs,

Stilusra, oltonyos inges, vagy igenyes kozott plucsik amik feszulnek rajta, bor cipo, es ora.

2017. okt. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én kimaradtam a listáról.:


Átlagos testalkatú, 180 cm alatti, sváb származású, 2-3 pamut pulóverrel -alatta pamut ing, vagy galléros fehér pamut póló- és egy farmerrel öltözködő, 3 éve vásárolt -és még 3-4 évig szolgáló- barna bőrcipőt hordó, a nők által elhanyagolt 30 éves diplomás férfi. Divathoz nem értek (nem is érdekel), ékszert nem hordok, karórám sincs, olcsó, pár ezer Ft-os telefonom pontosan mutatja az időt.

2017. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem maradtál ki, valójában a harnadikba tartozol. És mik a tapasztalataid?
2017. okt. 24. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!