Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A határozott, erős nők milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozott, erős nők milyen férfire vágynak?

Figyelt kérdés

Tudom akire felnézhetnek meg blablabla..


de mit kell tenni a férfinek hogy egy ilyen nő felnézzen rá? hogy egy ilyen nő behódoljon neki?



2014. ápr. 27. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodt és határozott legyen, ezt nem lehet tanítani, ez nem a blablabla része. Én elég domináns személyiség vagyok, de félre tudom tenni, amikor kell. Ennek ellenére vagy egy hozzám hasonlóan domináns párt szeretnék, vagy egy olyan pasit, aki nem fél bevallani, hogy ő bizony átadja nekem néha a gyeplőt, ha valamihez én értek jobban. Én meg figyelek arra, hogy nála is legyen az a bizonyos gyeplő.
2014. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én elég erős, határozott nő(lány) vagyok, nehéz természet, satöbbi. sok pasi megtetszik, de csak az tarthat maga mellett, aki hosszú távon is tud kezelni. már úgy értve, hogy olyan, akiben emberemre akadtam, aki még engem is tud irányítani és akivel szemben helyesnek érzem, ha nem én irányítok. nem tudom jobban megfogalmazni, ez nálam abszolút érzés szintjén működik.
2014. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem az kell, hogy behódoljon a nő, hanem hogy a határozott, erős nők egyenlő félként tekintsenek a férfira. A férfinak be kell bizonyítania, hogy ő férfi, ő is képes megoldani mindent, sőt többet is, mint a nő és bizonyos fokig képes irányítani a nőt, de ahhoz a férfi határozottsága mellé szükség van nagyfokú türelemre is. Ez a véleményem. 32N
2014. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Rosszúl fogod fel, behódolni, egy határozott erős nő sem fog. A legtöbbbnek és nekem is nem egy irányító kell hanem partner aki tisztel és nem okoz gondot elismerni neki ha a másik jobb valamiben. Egyenrangú félnek kellene lennie.

Az hogy határozott erős ember legyen nem árt, ha pl egy rossz napomon nem tudok féket vetni a nyelvemre és beszólók valami erőssebbet akkor nem törjön össze a lelke. Türelem meg mindíg kell az ilyen emberekhez.


Mindenkinél mások azok a tulajdonságok amiért felnéz egy emberre. Nálam ez a határozott, erős, igazságos, nyugodt és türelmes de ha kell kifejezetten erősen fel tud lépni típus aki nem veri a mellét, hogy mekkora macsó hanem teszi szépen a dolgát és röhög a magukat nagynak képzelő paprikajancsikon. (nem sok ilyen ember van amúgy).


Ezt viszont nem lehet tanulni, vagy ilyen alapból valaki vagy nem, ha itt kérdezgeted, hogy mit kell tenned, nem pedig úgy vagy vele, hogy ugyanolyan ember mint én miért ne sikerülne akkor te, kérdező nem tartozol a határozott, egészséges önbizalmú férfiak közé. Persze tévedhetek is.

2014. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Udvarias,hidegvérű férfira.
2014. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a higgadtság és az intelligencia az nagyon kell emellé. Meg a szélsőségektől való tartózkodás.
2014. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!