Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjem ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből? (Házas emberbe vagyok szerelmes)

Figyelt kérdés
Annyira csodálatos, kedves ember, egyszerűen imádok a közelében lenni. Szerintem tetszem neki de természetesen nem adom semmilyen jelét annak, hogy nekem is, mert tudom, hogy nem lehet. Hogy felejthetném el? Egyébként 14 évvel idősebb is. Mikor először megláttam szinte észre sem vettem, láthatatlan volt számomra, de mikor először beszéltünk a személyisége, kisugárzása, gesztusai teljesen magával ragadott, azóta oda vagyok érte. Várom a tanácsokat, főképp olyan nőktől, akik voltak már hasonló helyzetben. Köszönöm.
2017. okt. 24. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ő másvalakié. Mással osztja meg az életét, a mindennapjait, az ágyát. Próbáld meg teljesen kizárni az életedből, próbálj meg minél kevesebbszer találkozni vele
2017. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Manipulált csak, amit láttál az nem a valóság.
2017. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Foglalt .Nincs közös jövőtök.
2017. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlo helyzetben és nem volt könnyű kiverni a fejemböl.Mostmàr ott tartok hogy kerülöm ahogy tudom.
2017. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!