Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek feltétlen "szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek feltétlen "szükséges" a valódi boldogsághoz egy társ?

Figyelt kérdés
(A valódi boldogságot mindenki egymaga dönti el, mit jelent számára)
2017. okt. 26. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Számomra igen. Nem érzem rosszul magam, ha épp nincs párom, és sok előnye is van. Viszont, ha fel kell sorolnom életem legszebb emlékeit, a 90% olyan, amikor párom volt és boldog voltam mellette. 28/f
2017. okt. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Van, akinek igen, van, akinek meg nem. Egyén függvénye.


Az ember társas lény, viszont van, aki elvan nagyon jól egymaga is.

2017. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem igen. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok kapcsolatfüggő és választottam már egyedüllétet rossz kapcsolat helyett
2017. okt. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Számomra nem, de ez egyénfüggő szerintem.
2017. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy társsal más az élet, mint nélküle, de mindkettő lehet boldog élet. Csak akkor, ha megfelelő a társ, egyébként meg elvagyok pasi nélkül. :D Megannyi boldogság forrás van az életben, ami külsőleg hatni tud rád, de igazán boldog sosem mások által leszel.
2017. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem szükséges, lehetsz boldog egyedül is. A társban az a jó, hogy meg tudod osztani a boldogságod. Szerintem nem maga a tény, hogy van társad tesz boldoggá, hanem hogy osztozkodni tudtok egymás örömeiben. Két ember több mindennek tud örülni, mint egy. Szerintem. De nem vagyok pszichológus.
2017. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Abszolút nem mondanám szükségesnek. A boldogságnak sok forrása van, amiből a társ csak 1 a sok közül. Persze, így teljes a kép, és biztosan nem lennék ennyire boldog ha nem lenne velem a párom, de kismillió egyéb dolog tesz boldoggá rajta kívül.
2017. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Boldogsághoz boldogság kell, nem más.
2017. okt. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem szukseges :-)
2017. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!