Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor érdemes bemutatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes bemutatni a páromnak a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rövid leszek. Arra szeretnék megfelelő választ kapni,hogy mikor érdemes a gyerekeket bemutatni válás után az új kapcsolatba? Pláne olyan esetben,ahol a férfinak nincs gyereke. Ezáltal nem tudja mit is kell és hogyan a gyerekekkel csinálni.

#megijed a párom
2017. okt. 28. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tud az illető a gyerekeidről akkor nincs gond.

Feltehetően, ha vállal veled komoly kapcsolatot, akkor tisztában van azzal is, hogy elkerülhetetlen lesz a gyerekekkel való találkozás.


Na már most, erre a gyerekeket is fel kellene véleményem szerint készíteni. Sok felnőtt nem érett meg a gyerekre ezért egy "együttműködő" gyerek sokat tud segíteni ilyen helyzetben. Nyilván a felnőttnek kéne legyen már ennyi esze, hogy tudja kezelni, de nincs rá garancia.


A "mikor" kevésbé releváns, inkább a "hogyan" a megfelelő kérdés (erre pedig adtam ötletet). A mikor akkor esedékes ha a hogyanra van már elképzelés.

2017. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz megítélni,mikor és hogyan.
2017. okt. 28. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En szűk egy év urán mutattam be, igy jött ki.
2017. okt. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idosek a gyerekeid? Mennyire nyitottak masokra? Van-e velemenyuk a parkeresesedrol? Most te tartasz ettol v a parod?

En amikor komolyan gondoltam h van jovonk,megkerdeztem h kettes randit szeretne vagy hosszabb idot velem tolteni,mert akkor be kell vonnunk a gyerkocoket is,mondta h maradna par napra,igy adta magat a dolog.

2017. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rajtad áll, mennyire látod alkalmasnak s hogyan teszed azt.


" férfinak nincs gyereke. Ezáltal nem tudja"

Nincs összefüggés.


Tanulj.

2017. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!