Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert szeretek bele rendre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretek bele rendre a problémás, hátrányos helyzetű emberekbe?

Figyelt kérdés

Nem, nem humorizálok emberek!

Nem értem magamat, komolyan mondom, de engem kizárólag az ilyen férfiak tudnak csak megérinteni, megfogni: az egyik félárva, a másik súlyos drogfüggő, egy harmadik büntetett előéletű, vagy éppen mozgássérült, vagy épp más egészségügyi problémája van és még sorolhatnam. Sosem volt "normális életű" szerelmem, amiért egy kicsit furcsán is néznek rám a családban (persze elfogadni már elfogadják, mert szeretnek, csak feltenek...). Azt mondják, nagyon furcsa ízlésem van, de valami megmagyarázhatatlan. Aki esetleg sikeres, jól tanul, okos, gazdag, normális családi háttérrel rendelkezik, vagy csak szimplán "átlag" életet él, lehet akármennyire helyes, kedves, képtelen az érdeklődésemet felkelteni.

Nem mondom, hogy ez feltétlenül rossz lenne, de azt sem, hogy jó. Szimplán nem értem magamat, én egyetemre járok, teljesen normális családi környezetből vagyok, az összes nagyszülőm él, jó a kapcsolatom mindenkivel, nem vagyunk anyagilag sem nehéz helyzetben, jól tanulok, sikeres vagyok, amiota élek, vannak barátaim, járok szórakozni, tehát élek közösségi életet is... Nincs problémam, mégis, valamiért ilyen beállítottságú vagyok. Normális ez, vagy létezik erre bármi magyarázat?

22/L



2017. okt. 29. 18:42
1 2
 1/11 Heart of Darkness ***** válasza:

Konkrét magyarázat nem létezik, talán csak annyi, hogy sajnálod őket és úgy gondolod, hogy te majd segítesz rajtuk, meggyógyítod őket.


Életem során nem egy olyan esetbe futottam bele ahol pont hasonló dolgok miatt tett ki valakit a barátnője vagy épp engem.


A büntetett előéletet és a drogozás miatt még meg is értem, de azt nem értem, hogy a rossz családi háttér miatt miért kell elítélni, eldobni valakit.

2017. okt. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Modeler ***** válasza:

A kérdés az, hogy Neked van-e ezzel/vagy emiatt önmagaddal szemben valamilyen problémád, vagy sem. Velem is előfordult régen, hogy hátrányosabb helyzetűek tetszettek meg, de ez amiatt volt, hogy azt vallottam, muszáj valahogy segítenem rajtuk, jobb embert faragnom belőlük. Azóta rájöttem, hogy mindenki csak önmagán tud segíteni...

Ha Téged nem zavar, hogy ilyen emberek jönnek be, akkor ne változtass.

2017. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak férfiben.

Nekem se voltak különösebb családi vagy anyagi problémáim. De valamiért mindig az élet "veszteseivel", a problémás emberekkel voltam és vagyok egy hullámhosszon, velük tudok jól kijönni, akár párkapcsolat, akár barátság szinten.

Az úgynevezett sikeres emberek számomra nem hogy nem vonzóak, de kifejezetten irritálóak.

Nem tudom, hogy ez miért van, talán azért, mert az élet árnyékos oldalán élő emberekben kevesebb önzőség, több empátia és hála van.

2017. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, köszönöm, hogy írtál ide pár sort. Másodszor, sajnálom, hogy neked a másik végletet kellett megtapasztalni, aki ezek miatt elitelt. Én meg egyre inkább csak úgy tudom elképzelni az életemet, hogy ilyen emberek között mozogjak, rajtuk segíthessek, velük foglalkozzak.
2017. okt. 29. 18:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozz velük, segíts rajtuk, de a magánéletedbe ne válassz drogost, bűnözőt, stb.
2017. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Heart of Darkness ***** válasza:

# 4


Ha nekem szól a válaszod, akkor erre csak azt tudom mondani, hogy sajnos ez van. Ez az eldobás csak akkor fájt és utólag belegondolva már tudom, hogy nem akarnék olyan emberrel együtt élni aki nem fogad el, és képes elítélni engem olyan dolgok miatt amiről nem tehetek..

2017. okt. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Anyaskodo vagy meg szeretsz több lenni különleges. Mivel a hulladékban kotoraszva egy friss mackosajt is értékes lehet így csak mackosajtnak kell lenned.
2017. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Állítsátok meg Terézanyut!
2017. okt. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a karmád:DDD


Túl empatikus vagy magad kárára. Nem lehet h gyerekkorodban elnyomó vagy bántalmazó szülők voltak?

Valami tudatalatti dologban gondolkodj.

Vagy ezek az emberek olyan lelki dolgot tudnak nyújtani, hibáikból kifolyólag muszáj nekik kompenzálni h figyelemhez szeretethez szexhez jussank..

2017. okt. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
társfüggő vagy :) én is.
2018. márc. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!