Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ma az ideális pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ma az ideális pasi külsőleg?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más. Ahogy mindigis.
2017. nov. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

Minimum 40 ezres ing, raszabott szovetnadrag, sportos zako, draga ora (minimum Longiness, de a Rolex preferaltabb), 100 ezertol kezdodo borcipo, melle hasonlo taska (csak az rendes aron ugyebar), illetve magas kategorias okostelefon (preferalt az Iphone), emellett apolt bor, jo illat (Bvlgari parfum a minimum), igenyesen levagott haj.



Hhaha. Puffogjatok :D.

2017. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra legfontosabb az arc.. azon belül is például ajkak-szem környéki kezdődő ráncok,amik mosolygásnál még inkább észrevehetőek.Ez ébreszti bennem fel a vágyat legjobban,test többi része 2. helyen van.
2017. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Nekem: több, mint 172 cm, inkább sötétebb haj, szemszín, de ez nem olyan fontos, csak észrevettem, hogy ehhez vonzódom, és szép szem, intelligens ábrázat:-), ne legyen csontkollekció, de nem szeretem a kondis izmokat. Szeretem a borostát, körszakállat, ápolt arcszúrzetet, nekem ez férfias. Szemüveg nem akadály. Öltözet: ne hordjon rózsaszínt, narancsot, pirosat, lilát. Szeretem a drappot, feketét, sötétkééket, barnát, sötétzöldet egy férfin, ill. még szürkét.

Nem feltétlenül ragaszkodom inghez sem, nekem egy drapp farmer szabűsú nadrág egy fekete pólóval,szép szemmel, borostával, tuti nyerő!

Nekem kb. ez.

Kedvesség, intelligencia, határozottság, higgadtság, és még intllingenci.a

2017. nov. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mint Dvéjn Dzsonzon.
2017. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki számára más.
2017. nov. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot! Ami nekem jó pasi, az a szomszéd Juliskának nem biztos hogy az.

Hallottad már azt a közhelyes mondatot, hogy mindenkinek más tetszik?

2017. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő
2017. nov. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barna vagy fekete haj(semmiképp sem szőke vagy vörös).

Bejön ha egy férfi szemüveges, de ha nem, az sem baj.

175cm-nél ne legyen magasabb. Mackós testalkatú legyen.

2017. nov. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kopaszodó és lehetőleg hordjon rózsaszínes cuccokat.
2021. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!