Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek én hibáztam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én hibáztam?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy velem egykorú fiatal férfival. Már a randi elején fura volt,végig magárol beszélt,story-kat mondott mindenről(színésznek tanul),beszéd közbe szinte alig nézett rám,rólam négy és fél órán keresztül semmit nem kérdezett. Már 2,5 óra után kissé ideges voltam,és elkezdtem "csipkelődni",de nem komolyan,viccesen. Szerintem ez neki nem tetszett(bár nevetett rajta)...nemtudom. akkor akadt ki mikor elkezdte mesélni hogy balettozik(táncosnak tanul),én meg hülyeségből megkérdeztem nem szokták-e melegnek nézni...

Onnantól kicsit feszült lett a hangulat,és haza fele megkaptam hogy ő komoly beszélgetésre számított...

Még nem keresett. (Tudom 1 nap se telt el,de szerintem ha érdekelném,akkor írt volna. Még azt se mondta mikor hazamentem hogy "jól éreztem magam" vagy valami).

Nekem tetszett lényegében,meg volt az a bizonyos kémia szerintem.

De a viselkedését nem tudom hova tenni,konkrétan semmibe vett...igaz én is hibás vagyok,nem kellett volna elkezdeni "oltogatni".

Mégis úgy érzem,jó lenne egy döntő második találkozás.

De fogalmam sincs,ezek után látni akar-e...

Ha nem keres,én hagyjam,vagy kezdeményezzek?


2017. nov. 4. 13:42
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat kissé rosszul fogalmaztam,színésznek és táncosnak tanul tulajdonképpen,nemtudom miért írtam külön😅
2017. nov. 4. 13:43
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy egoista .... Helyettesítsd be. Ha első randin semmibe vett, akkor mit vársz még tőle? Keress másik pasit.

Legyen tartásod, ne keresd és ne válaszolj, ha mégis eszébe jutnál.

2017. nov. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elso randin semmibe vesz, es utana meg masodikat akarsz? Meghogy a lanyoknak magasak az igenyeik..
2017. nov. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam,caak nem szeretem "feladni",mert lehet zavarban volt,es azért beszélt ennyit magáról...
2017. nov. 4. 13:49
 5/15 anonim ***** válasza:
4 és fél órát???? Ne viccelj már! Legyen több önbecsülésed, hagyd a fenébe ezt a pasit. Bár ha te azt szereted, hogy semmibe vegyenek egy kapcsolatban, akkor nyalizz neki, hátha lesz egy újabb semmitmondó randitok.
2017. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Színésznek tanul és zavarban volt előtted? Inkább csak szimplán egoista.
2017. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Te hibáztál, mert egy önimádóval kezdtél, aki csicskát keres...bár, ha ez kell neked:DDD
2017. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"beszéd közben alig nézett rám"


No, nekem már önmagában ettől elmegy a kedvem minden továbbitól. Ez a pasi egy idióta, de veled sem lehet minden rendben, ha a leírtakon túl, találkoznál még vele.

2017. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De konkrétan akkor téged mi is fogott meg benne?

Én az írást olvasva azt gondolnám,hogy nincs egymás mellett keresnivalótok.

2017. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A legrosszabb ***** válasza:
100%

"Nekem tetszett lényegében,meg volt az a bizonyos kémia szerintem..."


Ismételten ennyit erről, hogy a nőknek "rendkívül fontosak" a belső értékek, persze egy ilyen nyavalyás, érdektelen, egoista, önző hülye gyereknek el vannak nézve a baromságai, pusztán csak mert megvan a kémia.

2017. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!