Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyot hibáztam, ez nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot hibáztam, ez nem kérdéses. Bocsizható?

Figyelt kérdés

Röviden: Van egy fiú akivel beszélgetek lassan 3 hóhapja, de még nem volt találkozó. (Miattam ,mert félek. de ezt most nem fejtem ki..) Szóval tényleg belehabarodtam, ha meglett volna az első tali szerelmes is lettem volna..

Csak hát, egy hete eljöttem anyámékkal nyaralni, és elrontottam mindent.

Az utolso két napban megismerkedtem egy holland fiúval.. Csókokig ment a dolog..

Elmondtam neki mindent, őszinte ember vagyok, de teljesen elhidegült tőlem. Jogosan.

Azthittem nekem sosem fog kelleni más rajta kívül senki.. még is ez történt. Csalódtam magamban.

Azt nem értem, hogy amikor ő (nem olyan nagy dologgal mint én) de belémszúrkállt, méghozzá úgy hogy hazudott.. Én megbocsátottam neki. Pedig ellszállt minden bizalmam felé.. és ő nem tud megbocsátani? Benne nincs akkora szeretet..

Tudom, hogy nagyon rossz voltam. Bánom.. de megtörtént, már nemtudom visszatekerni az időt.

Szerimtetek most ez megbocsizható ha két ember szereti egymást? Vagy csak ő nem képes erre?


Ne trollkodjatok légyszi..



#szerelem #bűn #zavarodottság..
2014. júl. 21. 09:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Bármiről van szó: nem. Mert azt írtad: "bocsizható".

Ez örihari.

2014. júl. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fiú akivel beszélgetek lassan 3 hóhapja, de még nem volt találkozó"

"ellszállt minden bizalmam felé."

"Benne nincs akkora szeretet.."

"két ember szereti egymást?"

"Azthittem nekem sosem fog kelleni más rajta kívül senki"

Szánalmas vagy. Nem is találkoztatok és itt megy a csöpögés mintha évekig rendesen együtt lettetek volna? :D

ezek a mai 15 évesek, már írásba is szerelmesek :D

2014. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Öhm..nem 15 vagyok és nem vagyok szerelmes, de rettentően kedvelem. Tudod van másfajta szeretet is..
2014. júl. 21. 09:38
 4/24 Kerida ***** válasza:

A bocsizható? Ti most gyerekek vagytok?


Amúgy ez még csak kölyökszerelem. Nem kell véresen komolyan venni.

2014. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjak? Nagyon belehabarodhattál, ha utána lazán leálltál smárolni egy vadidegennel.

"Szerimtetek most ez megbocsizható ha két ember szereti egymást? Vagy csak ő nem képes erre?"

Csakhogy itt nem igaz a "két ember szereti egymást" állítás. Ennyi. A hibát meg ne benne keresd, nekem se kellene olyan lány, aki egyik pillanatban még fú de szerelmes, másik pillanatban meg random emberekkel smárol.

Mi lesz a következő? Randira igyekvén random emebrekkel dugatod meg magad?

2014. júl. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Most képzeld el, hogy ugyanez ami a sráccal megesett, azt veled csinálja meg valaki.

Ha valakibe bele vagy zúgva, ez a legnagyobb árulás ami létezhet. Persze tudom, még nemtörtént semmi komoly de mégis kb olyan mintha megcsaltad volna.

Én sem bocsátanák meg főleg azért mert odavan a bizalom, mert innentől kezdve nem fogom tudni, hogy nem fogod ugyanezt megcsinálni.


Én nagyon sok mindent megbocsátok, igazán durva dolgokat is, de egy ilyet nem nagyon. Mondjuk amilyen papucs vagyok lehet mégis. Na mindegy.

2014. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

bocsizható... kiégtem :D

bocsizz már meg,de ezt nem tudom így komolyan venni :D

2014. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valakit szeretni, akivel még nem is találkoztál? :S Számomra már ez is érthetetlen.

Úgy csináltok, mint egy pár, pedig igazából két idegen vagytok, akik elképzeltek egy kapcsolatot, aztán lehet, hogy élőben nem is lennétek szimpatikusak egymásnak.


A bocsizható pedig valóban megbocsáthatatlan!

2014. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Adj neki időt, hátha később megbocsát neked.
2014. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Uram atyám, azon akadtok fel, hogy bocsizható.. bocs hogy így rövidebb leirni.
2014. júl. 21. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!