Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg létezik hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik hogy a férfi beleszeret a nőbe egy találkozó után?

Figyelt kérdés
Tényleg létezik hogy a férfi beleszeret a nőbe egy találkozó után? Pár nappal ezelött találkoztam egy fiúval aki rá köverkező estére kb szerelmet vallott nekem, azóta rendszeresen írogat. Bár kalandnak indult még is olyan mintha komoly kapcsolatot akarna. Szerintetek?
2017. nov. 4. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
simán lehetséges, miért hihetetlen számodra?
2017. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen, velem is előfordul, csak persze mindig pont azok a pasik zúgnak belém, akikbe meg én nem🤷🏼 😀
2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik. Beteges ragaszkodásnál van az hogy azonnal "vonzódnak" a másikhoz, valódi, normális szerelemnél nincs ilyen.
2017. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt már hosszú levelezés után megszerettem egy lányt...vagyis az érzést amit keltet bennem! Viszont nem mondtam ki sosem 1 hónap kellett hozzá!
2017. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!