Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyakran ismételt kérdés, fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran ismételt kérdés, fiú és lány között van, létezik barátság? És hogyha igen, az milyen?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 01:03
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Nincs. Max egy meleg fiú és hetero lány között vagy egy meleg lány és hetero fiú között. Az egyik fél mindig többet fog érezni, ha mindkettő hetero.
2017. okt. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 közeli férfi barátom van, az egyikkel 21 éve, a másikkal 16 éve ismerjük egymást és ők ketten is barátok. Soha nem próbálkoztak be nálam, rengeteg dolgot megéltünk együtt, ismerjük egymás családját, mára pedig mindhármunknak gyereke van.
2017. okt. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy 32 éves nő vagyok.

#2

2017. okt. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet h van akinél működik, számomra nem. Haverkodni lehet, de ilyen lelki problémákig lemenően meg minden, számomra nem.
2017. okt. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik legjobb barátom fiú. 10 éve ismerjük egymást. Azonban ő meleg. Egyáltalán nem látszik rajta. Viszont azt is hozzá kell tennem hogy az elmúlt 2 évben tudatosult benne az hogy meleg és még nekem is félve vallotta be. Ugyanakkor előtte egyikünknek sem voltak romantikus érzései a másik iránt.


Egyszer belegondoltam mi lenne ha és a hideg rázott mert olyan érzés lett volna mintha a tesómmal járnék. De szerintem ezzel ő is így lenne.


Egyszerűen annyira hasonlóan gondolkodunk és tudjuk másik rezduleseibol hogy éppen mi van. Mindig mindenben segítünk egymásnak, nehéz időszakokat éltünk meg mindketten de mindig ott voltunk.


Az a durva egyetlen lány barátnőmmel sem érzem azt amit vele. Esküszöm mintha a lelkitarsam lenne csak éppen nem szerelmi kapcsolatban.

2017. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1: Szóval a te logikád szerint a biszexuális embereknek egyáltalán nincsenek is barátaik, mert mindenkibe beleszeretnek, aki csak hozzájuk szól?
2017. okt. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy lehetnek közeli haverok. Sok férfi "barátom" van, néhányan bepróbálkoztak már, néhányan nem. Így, hogy 18 éves korom óta együtt vagyok a párommal persze sokkal könnyebb férfiakkal barátkozni, hiszen tudják, hogy nincs esélyük. A haverjaival is jóban vagyok, olyanok vagyunk már most, mint egy nagy család. Őket esetleg tudnám barátnak tekinteni, de tényleg csak azért, mert párom miatt sosem fognak bepróbálkozni. Két szingli ember között szerintem azért nem ilyen egyszerűek a dolgok. Ott szerintem kisebb eséllyel van igazi barátság háttérgondolatok nélkül. De biztosan van kivétel. Alapvetően olyan nőnek kell lenni, aki nem csak szexuálisan, vagy párkapcsolati szempontból vonzza a férfiakat, hanem szimplán mint ember is. :)
2017. okt. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem sok noi baratom van, az en indokom az, hogy nekem nem jonnek be szexualisan. Ha bejonnenek, nem lennenk baratok ennyi. Ez vica-versa nem tudom, hogy igy van-e.
2017. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Barátságban nem, lényegtelen.

Ugyanolyan mint bármilyen elme-elme baráti kapcsolata.

2017. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmmel olyan kapcsolatban vagyunk, hogy mindent megosztunk egymással, sokat vagyunk együtt, egymáson fekszünk néha kb, felborítjuk egymást... Mint a testvérek. Van rajta kívül két nagyon jó barátnőm, akikkel kevesebbet beszélünk ugyan, de tudunk a másikról, sokat hülyülünk, jó kapcsolatunk van. A többiek mind fiúk. Sokat hülyülünk együtt, lelkizünk is akár, de sosem tud annyira elmélyülni, mint a legjobb barátnőmmel... Szerintem hullámvölgyekben mindenkinek vannak kilengései, nem mondom, hogy nekem nem jutott eszembe, hogy smároljak egyikükkel, de szerelmes soha nem lennék beléjük. Mindegyiküket kb 5 éve ismerem, és nagyon szeretem emberileg. Szerintem ha külsőre nem tetszenek egymásnak, akkor igen is van barátság, később elkezdhetünk vonzódni a közelség miatt, de az sosem olyan, ami leküzdhetetlen.

Volt már, hogy bevallotta nem egy barátom, hogy ő bizony táplál irántam érzelmeket. De azon lehetett érezni, és nem abból, hogy bepróbálkozott volna!

Akkor is lehettek barátok, mert egy idő után úgy is elmúlik az érzés, de annyira jóban sosem lehettek majd, mint mondjuk én a legjobb barátnőmmel.

21 L

2017. okt. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!