Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerettem, hülye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerettem, hülye voltam, megaláztam nagam. Most nem tudok túllépni a dolgon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom h nagyon buta voltam, visszacsinálni már nem tudom.De kerlek irjatok vlm biztatot:(Egy éve megismertem egy srácot,2honapig ismerkedtünk, amíg felfogtam h semmi komolyat nem akar, csak h 'jol erezzuk magunkat".Persze akkor már beleszerettem, de így muszaj volt lezarnom vele. Eltelt 2-3honap.Randizgattam, és ismerkedtem másokkal.Majd

komolyabban kezdtem érezni egy másik srác iránt, de 3het után vége lett. Majd kétségbe esésembe elkezdtünk beszélgetni a régi sráccal és 2napra rá taliztunk. Belementem a talalkaba úgy,hogy elmondta nem akar komoly kapcsolatot még most sem.elmondtam h szexelni ugysem fogunk, szóval csak így talizhatunk.De a filmnézés helyett,pettingeltunk és majdnem elvesztettem a szüzességem.ott aludtam,reggel hazavitt. Nagyon megaláztam magam és már tükörbe sem tudok nézni,nagyon szeretem még most is,ezek ellenére. Másnap rairtam, ami persze még gazabb,lejjebb már nem sullyedhettem volna:( szörnyen érzem magam, nem tudom magam a történeteken túltenni.

:(19/L 25/F



2017. nov. 6. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Elsőre nagyon nem szerethető a válaszom, de én mégis azt javaslom, fogadd el, hogy hibáztál. Ez is te vagy. Hülyét csináltál magadból. Nagyon szép lecke ez számodra, és tanulj belőle. A szüzességedet ne engedd csak akárkinek. 19 évesen pedig egyenes csodaszámba megy :). Ne pazarold el!
2017. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
+1
2017. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Hé, nagy baj nem történt! :) Nem feküdtél le vele, nem történt semmi komolyabb, szerencsére bajod sem lett a túlzott bizalomból.

A leckét megtanultad, most már tudod, hogy kerüld el messzire. :) A tapasztalatszerzés is az élet része.

2017. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudok sajna sokat hozzáfűzni...tanulj belőle, de ne merülj bele sem az önsajnálatba, sem az önmarcangolásba és amíg el nem felejted, foglald el magad...gyors " tisztulást".
2017. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Én nem látom ebben azt, hogy megaláztad magad. Engedd el, ne hibáztasd magad, okos voltál, hogy nem adtad oda magad, hisz előre megmondta, hogy csak ezt akarja. Fel a fejjel! :)

27L

2017. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Kicsit könnyen leszel szerelmes. :) áruld már el, hogy mit szeretsz egy olyan pasin, akit jóformán nem is ismersz, és a szemedbe mondja, hogy csak kihasznál? Szerintem nem is a pasit szereted, csak azt, amilyennek elképzeled őt. Hagyd a fenébe, szakíts meg vele minden kapcsolatot. Növessz némi önbecsülést, és ne ugrálj többé egyik ágyból a másikba. Nagyon nem jó hódítási stratégia ez az önsajnàltatás. A petting miatt meg ne érezd magad rosszul. Volt egy jó estéd. ;-)
2017. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

ezeken a körökön a legtöbbünk átesik - örülj neki, hogy nem 30 évesen.


tanulj a hibádból, koronát megigazítani és tovább menni!:)


36/N

2017. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal gázabb dolgot is képes az ember elkövetni akár csak akkor ha fellángolásról van szó, ha szerelmes akkor meg pláne. Még eszednél voltál és nem adtad oda magad. Ráírtál utána, na az már nem volt okos dolog, de most kell hagyni az egészet és többet nem beszélni vele. Ismerkedj olyannal aki kapcsolatot akar és nem csak szórakozni.
2017. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki a választ,azt hogy megértőek voltatok, nagyon sokat segített a lelkemnek. Igen nagyon buta voltam, és tényleg egy nagy lecke volt, soha többet nem követem el ezt mégegyszer.
2017. nov. 6. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de jó azt olvasni, hogy itt ez a kérdés és nem lehurogják a fiatal lányt, hanem lelket öntenek belé. :)


Kérdező, ne marcangold magad, hidd el, kellett ez a tapasztalat. Ismerkedj olyan fiúval, aki komoly kapcsolatot keres, ha nem jön rögtön, akkor se keseredj el, nem vagy el késve. Sok sikert! :)

2017. nov. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!