Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejthetnék el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetnék el egy olyan személyt, akit szerettem (vagy talán még mindig), de ő csak kihasznált és én meg pár év óta sem tudom elfelejteni? Voltatok már ilyen helyzetben? Hogyan sikerült magatok mögött hagyni a múltat? 21/f

Figyelt kérdés

2017. szept. 13. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Egy pasit hogy lehet kihasználni? Bocsi, de nőként nem értem, max. akkor, ha nem volt szex, és lelki szemetesnek használt.
2017. szept. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerinted csak a nőket lehet kihasználni és a férfiakat nem? De sem ebbe, sem az én esetembe nem mennék bele jobban.
2017. szept. 13. 14:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,azt az illetőt évekig szerettem.Néha ma is eszembe jut,és az is,mekkora féreg.Erre csak az a megoldás amúgy,ha nem látod,nem beszélsz vele,nem tudsz róla.Magyarul ha kizárod az életedből,meg ő is téged.
2017. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Semmit nem tudok róla, hogy él-e vagy hal-e, viszont pár napja volt a szülinapja. Nem vagyunk ismerősök, nem beszélgetünk, nem is látjuk egymást.
2017. szept. 13. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig 1-esnek igazat adok: ha nincs szex és, és lelkileg "használja" a nő, az igazi kihasználás!
2017. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem volt szex a távolság miatt sem. Lelki szemetesnek sem használt, mindketten megbeszéltük egymással a gondjainkat. És ő tudta, hogy mit éreztem iránta, ennek ellenére erősen utalgatott arra, hogy én is fontos vagyok neki, aztán pedig kiderült, hogy ez neki csupán egy kis játék volt, hogy megerősítse valaki az ő egóját...
2017. szept. 14. 15:03
 7/7 1992Dávid ***** válasza:
Azt nem tudni mi volt a lányba hogy kihasznalt vagy csak fel lagolt vagy amit adtal tetszet neki de nem lett szerelmes stb ezt nem tudni!!! De igenis kilehet hasznalni a pasit is ha van s.x akkor is pl nalam a lanynak csak azert kelletem mert kedves vagyok es jo a sz.x (sokaig birom nem a meret a lényeg es erzelmesen csinalom) de benne nem alakult ki a szerelem sokaig ment a se veled se nekuled es vegul lezartam es minden teren kitoroltem az eletembol vartam 1-2 honapot fajt de az segithett utan hogy új hobbi es ismerkedni nem randi vagy kapcsolat csak ismerkedni massal toroltem ki a szívembol mert nem csak a f.cebookrol kell hanem a szivbol es azt csak egy masik ember fogja remelem segitett 25 F
2017. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!