Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha a barátomnak kézzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a barátomnak kézzel készített karkötőt adok?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta vagyunk együtt(2 hónapja) ő 22 én 19. De ezzel szeretnék neki kedveskedni, csak úgy.. Viszont nem tudom örülne-e egy ilyen ajándéknak. Nagyon gyerekes? Fiúk, ti örülnétek ha a barátnőtöktől ilyet kapnátok ennyi idősen?

2017. nov. 6. 21:36
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Felőlem gyermekláncfűből is köthetsz nyáron karkötőt, a lényeg, hogy a szerelmemtől van és ez csodás. A többi csak rizsa.
2017. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Én még 35 felett is örülök a kézzel készített ajándékoknak (persze leginkább azoknak, amik illenek a stílusomhoz, egy rózsaszín sál azért nem lenne túl jó ötlet).


Btw, bármit megveszek magamnak, amit pedig nem, azt senki más sem fogja, mert túl drága, így az ilyen kézzel készített ajándékok még meglepnek (legyen szó akár egy üveg lekvárról vagy némi sütiről csak)

2017. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Lazy Lover ***** válasza:
78%
Semmi gond nincs ezzel èn kedvelem a kézmüves dolgokat :-)
2017. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

én direktbe kértem kézzel készített karkötőt az exemtől

nekem ez fontos jelkép volt :)

az egyik exemtől meg is tartottam, fontos motivációs ereje van, általában valami meggátlására programozom be az agyamat azzal, amikor a karomon van


24F

2017. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó-jó az is, de azért egy Hennessy konyaknak mégis jobban örül az ember. :)
2017. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sose hordok ékszert, csak órát, mégis nagyon örülnék neki. Ez szívből jövő, aranyos, nagyon jó ajándék :)
2017. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet, van esetleg valami kép róla vagy link? Lehet én is csinálnék a barátomnak.
2017. nov. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legrosszabb ***** válasza:
52%
Nem szeretek magamon viselni semmi ékszert, díszt, fémet, fuxot, semmit. Felőlem csinálhatnál egy vagonra valót, akkor sem venném fel. Ettől függetlenül a hapsid örülni fog neki valószínűleg.
2017. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök kedves gesztus! :)
2017. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha eszembe jutnak a haszontalan ajándékok. Van egy-kettő amiket évekkel ezelőtt kaptam, de nem használtam azóta sem. Alig van ismerősöm, de még ebből a néhány emberből is fel tudok idézi nem egyet, aki haszontalan ajándékot kapott. Összeadták a pénzt, bementek egy boltba, vettek valamit stb, azóta ott porosodik. Én nem szoktam ajándékot venni, én sem kérek, nem is vágyom rá. Ettől függetlenül egy kézzel készített ajándéknak nagyon tudnék örülni, jól esne, hogy az illető személy rám gondolt, leült és csinált valami egyéni dolgot, csak nekem. Szerintem nem gáz, jó ötletnek tartom. 27/F
2017. nov. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!